cdx yerine dizel

Alper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 1 senedir kullandığım vectra cdx aracımı çok sevmeme rağmen bazı kafamı bozan özellikleri yüzünden model yılı daha yeni bir dizel almak istiyorum. Malesef üzerine fazla para ekleyemem, o nedenle 20bin civarı tavsiyelerinizi bekliyorum.

kafamı bozanlar,
-şehir içi kısa mesafede kullanırken, uzun vites oranlarını sevmiyorum:mad:
-park sorunu olan bir semtte kullanmak için fazla büyük:eek:
-sıralı lpg ile hesaplı fakat simit deponun kısıtlı hacmi yüzünden menzil kısa, zırt pırt benzinliğe uğramaktan sıkıldım:mad:

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben değişme derim zamanında cdx'in peşine çok düştüm ama kısmet olmadı...

20bin civarı corsa cdti bulabilirsin...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arabadan corsa ya inince ciddi bi şok geçirebilirsin git önce bi corsa kirala dene bi istersen

Alper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok ufak olmasın diye, 307 1.4 hdi a baktım. fena araba değil aslında ama resmen gitmiyor hele klima açıkken yerinden kalkmıyor.

aklıma gelen son alternatif hem motoru güçlü hem orta sınıf: Focus 1.8 tdci lakin araba hakkında hiç bilgim yok. bilen varsa bi zahmet?

Alper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 bin ytl'ye o arabayı bulamazsın.
1.8 dizel daha ne olsun
http://www.araba.com/709283.html fena değil ama k.m fazla 2003
http://www.araba.com/779519.html km düştükçe fiyatta artıyor 2003
ikiside 2003 model bak bunlara özellikleri vs.herşeyi yazılı

Teşekkürler. temizi için 23, belki fazlası gerekiyor. (ankarada) üstelik az kilometrelisini bulmak hiç kolay değil çünkü dizel alan, binmek için alıyor.

Yine de bu araba kafama yattı gibi bir de kullanmış veya tanıyan birinden yorum alabilseydim tam süper olurdu.

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gardaş cdx vectra'dan inip dizel bir araca binmek çok farklı olacak.Zamanla alışırsın,yine de vectrayı çok ararsın.Sanırım yoğun trafiği olan bir yerde kullanıyorsun aracını.Sessiz sakin yollarda vectranın tadı bir başka.

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
aynı adreslerde ankarada'da var birde onlara bak.
ama sen gel vazgeç bu sevdadan bu focuslar çok eski kasa be hocam birde 1,8 çok yakar.ben sana illaki ford alcam diyorsan focus al derim

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşta vardı1,8 tdci focus.aracından memnundu.çekişi falan çok iyi diyordu.uzun yolda rahat ve yol tutuşu çok iyi diyordu.ancak parça ve bakımları aşırı derecede fazla diye yakınıyordu.