cdr 2005 e mp3 player modül

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar. 2004 Model Vectra C min üzerinde bululnan cdr 2005 cd çalarım sürekli sıkıntı yaratıyordu. Mokia nın yapmış olduğu aux girişinden bakarak cihaza aux girişi yapmıştım. (herhangi bi teknik bilgim yok hepsi karadüzen :dil: ) aux girişine de telefon veya müzik çalar bağlamam gerekliydi ve bu da uzun yolda şarz sıkıntısı oluyor du. Geçen gün akşam araştırıken mp3 player modül adında bi cihaz gördüm. sd kart usb girişleri var. 12 V ile çalışıyor. auxtan giriş yaparak ve 12 v güç vererek bağlıcam bakalım. Kaset çalara uygulanışı var. cdr 2005 e uygulamış birisi ama anlatımı yoktu. Bende hemen mp3 player modül arayışına geçtim. Türkiyede satan bi yer bulamamdım. Çinde satan bir site buldum ve 46 liraya kargo ücretsiz olarak aldım. elime ulaşması 9-20 gün arası sürer miş gelmesini bekliyorum şimdi. cihaz geldiğinde fotolarını eklerim. bakalım olacak mı?

Ekli dosyalar

• CT08E-mp3-host-1-228x228.jpg
    CT08E-mp3-host-1-228x228.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 45

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyle bir cihaz Tr de olsa ve satilsa onu her turlu teybe monte ederdim benim tek problemim 12 volt ile sorunsuz calistirabilmekti.ciha zaten 12 voltla calusiyor diyorsunuz.cdr2005 in on yuzunde oldukca bos alan oraya bile estetik olarak mobtaji yapilabilir.uzatmayayim cdr 2005 in icinden 12 v u alir verirsiniz cihaza cihaz icin en uygun montaj yeri vitesin onundeki bosluga koyabilirsiniz ve kontrolu oradan yaparsinuz sarki degisimi vs.
Cihaz girunmesin isterseniz montaji teybi soktukten sonraki teybin altina sabitleyip cihazin sarki degisimi tuslarini cdr2005 in on yuzune yerlestireceginiz 2 minik butonla veya orjinal <>tuslarina baglanti yapabilirsiniz.son bahsettigim yontemde tamamen orjinal bir goruntu olur cihazda gorunmez .cihaza yinede bir sigorta baglayarak guvenligi saglarsiniz son olarak.umarim cihazi temin edebilirsiniz.yurtdisi arac videolarinda goruyorum ama ben bulamamistim zamaninda

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konya sokakda var blutoothlu olanida var

Ben arıyorum bundan, tam yerini tarif edebilir misiniz? Birde fiyatı ne kadardı?
Çinden sipariş verildi, 40 gün oldu, gelmedi. Parayı iade ettiler ama beklediğimizle kaldık.

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45 50 civariydi blutootlu olani 110 tl idi bende rasgele bulmustum tam olarak hatirlamiyorum bir tane iş merkezinin alt katindaydi. Ulusa gidersem bakarim

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten arkadasin aldigimda blutooth yok aynisi burda en fazla 50 tl

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Boyle bir cihaz Tr de olsa ve satilsa onu her turlu teybe monte ederdim benim tek problemim 12 volt ile sorunsuz calistirabilmekti.ciha zaten 12 voltla calusiyor diyorsunuz.cdr2005 in on yuzunde oldukca bos alan oraya bile estetik olarak mobtaji yapilabilir.uzatmayayim cdr 2005 in icinden 12 v u alir verirsiniz cihaza cihaz icin en uygun montaj yeri vitesin onundeki bosluga koyabilirsiniz ve kontrolu oradan yaparsinuz sarki degisimi vs.
Cihaz girunmesin isterseniz montaji teybi soktukten sonraki teybin altina sabitleyip cihazin sarki degisimi tuslarini cdr2005 in on yuzune yerlestireceginiz 2 minik butonla veya orjinal <>tuslarina baglanti yapabilirsiniz.son bahsettigim yontemde tamamen orjinal bir goruntu olur cihazda gorunmez .cihaza yinede bir sigorta baglayarak guvenligi saglarsiniz son olarak.umarim cihazi temin edebilirsiniz.yurtdisi arac videolarinda goruyorum ama ben bulamamistim zamaninda

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin söylediğiniz gibi işlemleri yapmak için teknik bilgim yok maalesef. Ben vitesin önündeki boşluğa koymayı planlıyorum. 12 V girişi de çakmaktan almayı düşünüyorum. Dedim ya teknik bilgi yok :) ama siz yardım ederseniz olabilir belki yapabilirim. Tabiki öncelikle cihazın gelmesi lazım. Bakalım gelecek mi . Bekliyorum. Geldikten sonra yine yazarım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
zaten arkadasin aldigimda blutooth yok aynisi burda en fazla 50 tl

Bulunduğum yer şırnak. Buralarda Seçenek yok neyazık ki. Nette gezerken gördüm. 46 liraya Çin'den aldım. Bakalım gelirse işime yarayacak

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bulunduğum yer şırnak. Buralarda Seçenek yok neyazık ki. Nette gezerken gördüm. 46 liraya Çin'den aldım. Bakalım gelirse işime yarayacak

hayırlı olsun inşallah hemen gelir