Vectra C CDR-2005 Mp3 Modül Yardım

fatih_salman

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracım vectra c1 cdr-2005 teybime mp3 bluetooth modül yapmak istiyorum. bağlantı şeması konusunda yardımcı olabilecek daha önce uygulayan var mı? forumda bir kaç konu gördüm ancak konular eski olduğu için resimler silinmiş malesef.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Valla teyip içerisinden lehim yapıyorduk ama unuttum bakayım bulursam atarim size

fatih_salman

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
tamamdır usta bulabilirseniz bekliyorum teşekkürler şimdiden. birde verimli oluyor mu?
Bana kalırsa bir tane çıkma 2010 model cd30 mp3 al derim onun sesi güzel oluyor cdr lerde ses biraz boğuk cd30 mp3 de verim alırsın aux girişi var direk oraya bağlarsın sorun çözülür

fatih_salman

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bana kalırsa bir tane çıkma 2010 model cd30 mp3 al derim onun sesi güzel oluyor cdr lerde ses biraz boğuk cd30 mp3 de verim alırsın aux girişi var direk oraya bağlarsın sorun çözülür
Onlardan baktım hem güvenilir alacak bir yer bulamadım hemde arabaya tam uyumlu olur mu bilemedim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Onlardan baktım hem güvenilir alacak bir yer bulamadım hemde arabaya tam uyumlu olur mu bilemedim
Soketleri yanlış hatırlamıyorsam uyması lazım kodu çözülmüş olarak alıp takin soket oturursa tanıtma isterse tanıttır kullanırsınız hani direk daha iyi olur

fatih_salman

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Soketleri yanlış hatırlamıyorsam uyması lazım kodu çözülmüş olarak alıp takin soket oturursa tanıtma isterse tanıttır kullanırsınız hani direk daha iyi olur
tamamdır teşekkür ederim