CD600

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD600

TOGI link' Alıntı:
Aslında CD500 - cd600 ile Necvox ve Cyclone arasındaki farkları en iyi anlatacak kişi Gökhan (Gokhan_55) dır.
İki sistemide kullandı..

Bende CD500 ve arayüz var..
Arayüze hem geri görüş hemde multimedia box takılı..Bu sayede video seyredebiliyorum.
Ayrıca cihazda başka bir navigasyon girişi  ve tv girişide mevcut.

sizin sistem oldukça güzel geliyor kulağa  :)

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

TOGI link' Alıntı:
Aslında CD500 - cd600 ile Necvox ve Cyclone arasındaki farkları en iyi anlatacak kişi Gökhan (Gokhan_55) dır.
İki sistemide kullandı..

Arayüze hem geri görüş hemde multimedia box takılı..Bu sayede video seyredebiliyorum.
Garanti kapsamı içerisinde bu geri gorus olayını kıme ve nekadara yaptırdınız?

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugrakorkmaz link' Alıntı:
[quote author=TOGI link=topic=2468.msg50858#msg50858 date=1318427164]
İki sistemide kullandı..

Garanti kapsamı içerisinde bu geri gorus olayını kıme ve nekadara yaptırdınız?
[/quote]

Arayüzü forumdan ֖zkan Bey temin ediyor. (Ozkanc)
Montaj işlemi Opel Odak ta yapılıyor.
Hatta konunun linkide vardı .. http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=850.msg37303#msg37303

Ayrıca sahibinden.com da da ilanı var.  http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-opel-astra-insignia-cd500-dvd800-geri-gorus-kamera-video-arayuz-49768922/detay/?

İnterface e geri görüş kamerası dahil , kamera için ayrıca ücret ödemiyorsunuz. Kamera gece pek iyi değil ama gündüz süper.. (Necvox ve Cyclone da gece kamera nasıl bilmiyorum.)
Sistemi merak ederseniz aşağıdaki linkte videosu var.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=410.165

Video izlemek içinde bir media player almanız yeterli..Ben aşağıdakini aldım..Hem küçük hem sarsıntılara dayanıklı..

http://www.vatanbilgisayar.com/Medya%20Oynat%C4%B1c%C4%B1lar/iomega-35049-screenplay-mx-mobile-500gb-full-hd-media-oynatici/productdetails.aspx?I_ID=52807

Montaj ve media player dahil maliyet 1000 TL te yakın tuttu tabi şimdi döviz arttığından daha fazla tutar muhtemelen..

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

1000tl ise iyi  valla.. İlerde düşünülebilir..

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar,
Başka bir forumda navi 600 lü araç sahipleri yeni haritadan oldukçta memnun olduklarını söylüyorlar.Hatta kırıkkale ve yozgat arasındaki belde sokakları bile görünüyormuş.

Detayı azaltılmış bir cd 500 kullanıcı olarak bu durum en çok beni ilgilendiriyor, yeni güncelleme ile adam akıllı bir navigasyona sahip olmayı hayal ediyorum.

Acaba navi 600 sahipleri haritanın detaylarını navteq.com ile karşılaştırabilirler mi?Örneğin izmit teki yahya kaptan mahallesi ve denizli deki istiklal caddesi çevresi için.Bu erkanları gösteren birkaç resmi burada paylaşırsanız sevinirim.Bakalım opel sözünü tutmuş mu?

drmesut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Arkadaşlar,
Başka bir forumda navi 600 lü araç sahipleri yeni haritadan oldukçta memnun olduklarını söylüyorlar.Hatta kırıkkale ve yozgat arasındaki belde sokakları bile görünüyormuş.

Detayı azaltılmış bir cd 500 kullanıcı olarak bu durum en çok beni ilgilendiriyor, yeni güncelleme ile adam akıllı bir navigasyona sahip olmayı hayal ediyorum.

Acaba navi 600 sahipleri haritanın detaylarını navteq.com ile karşılaştırabilirler mi?Örneğin izmit teki yahya kaptan mahallesi ve denizli deki istiklal caddesi çevresi için.Bu erkanları gösteren birkaç resmi burada paylaşırsanız sevinirim.Bakalım opel sözünü tutmuş mu?
Sanırım benden bahsediyorsunuz aracı bugün sabah aldım. Yıllardır igo kullanırım pek fark göremedim. Tabi araç hızı gösterilmiyor, yükseklik falanda yok normal açınca hep 500m yükseklikten gösteriyor harita. Bir yere programlama yapınca 100m ye kadar düşürüyor sokak görünümünü ve görsel dönüş desteği devreye giriyor. Bana eskiden yazılanları okuyunca tatminkar geldi. İlk fırsatta resim ekliycem

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım benden bahsediyorsunuz aracı bugün sabah aldım. Yıllardır igo kullanırım pek fark göremedim. Tabi araç hızı gösterilmiyor, yükseklik falanda yok normal açınca hep 500m yükseklikten gösteriyor harita. Bir yere programlama yapınca 100m ye kadar düşürüyor sokak görünümünü ve görsel dönüş desteği devreye giriyor. Bana eskiden yazılanları okuyunca tatminkar geldi. İlk fırsatta resim ekliycem
[/quote]

Evet, sizden bahsediyorum.
Görüyorum ki bu ilk mesajınız.Gerçen astra forumuna hoş geldiniz.
Ben de öğleden sonra üşenmedim,denizli deki bayiyi aradım, navi600 lü araç varsa bakmaya gelicem dedim.Gittim, aracın anahtarını bulamadılar.Bakamadan geri göndüm.

Benim önceki mesajlarımda 3 boyutlu yönlendirme diye bir konu vardı.Görsel dönüş desteği ile kastınız bu sanırım, veya ekran ikiye bölünüyor, sağa ve sola ok gösteriyor.Sanırım onlarda değişiklik yok.

Bahsettiğim iki adresteki resimleri bekliyor olucam, buraya ekleyemezseniz hotmail adresime atabilirsiniz.
Teşekkürler,tekrar hayırlı olsun.

drmesut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:

Evet, sizden bahsediyorum.
Görüyorum ki bu ilk mesajınız.Gerçen astra forumuna hoş geldiniz.
Ben de öğleden sonra üşenmedim,denizli deki bayiyi aradım, navi600 lü araç varsa bakmaya gelicem dedim.Gittim, aracın anahtarını bulamadılar.Bakamadan geri göndüm.

Benim önceki mesajlarımda 3 boyutlu yönlendirme diye bir konu vardı.Görsel dönüş desteği ile kastınız bu sanırım, veya ekran ikiye bölünüyor, sağa ve sola ok gösteriyor.Sanırım onlarda değişiklik yok.

Bahsettiğim iki adresteki resimleri bekliyor olucam, buraya ekleyemezseniz hotmail adresime atabilirsiniz.
Teşekkürler,tekrar hayırlı olsun.
img0005ge.jpg

img0007miu.jpg

img0009jxx.jpg

img0011nc.jpg

img0013dvo.jpg

img0015av.jpg

img0017xv.jpg

img0019oz.jpg

img0021nb.jpg

img0023mt.jpg

img0025xr.jpg

img0027gg.jpg

img0029lg.jpg

img0031cr.jpg

img0033bq.jpg

img0035ap.jpg

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimlerde gösterilen adresleri 2011 cd si kurulu aracımda bulmaya çalıştım,bu adresler bulunamadı.

Buna göre anlıyorum ki, navi600 ün haritası benimkinden daha kapsamlı.
Yeni cd nin gelmesini dört gözle bekliyor olucam.

Bu arada ben aracı alırken şahsi navigasyon cd min daha sonra adresime gönderileceği söylenmişti.Bu şekilde ya da 2012 araç alanlarda CD yi alan arkadaşlar var mı?

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimlerden görüdüğüm kadarıyla menuye myPOIs eklenmiş ki bu da haritayı kişiselleştirebileceğimiz, ekleme yapabiliceğimiz anlamına geliyor (cadde, sokak olarak olmasa bile sabit noktalar için ideal). Tabii bunu için bir de bizde olmayan SD card girişi koymuşlar. Aracımız şimdiden demode oldu.