Cd500

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cd500

astraowner link' Alıntı:
[quote author=TOGI link=topic=2241.msg46695#msg46695 date=1316063494]
Sanki USB kalkmış SD card gelmiş gibi konuşulmuş ama bence USB kalkmamıştır SD card ek olarak gelmiştir.
+1 usb kalkmışsa zaten bu bence bir yenilik değil geriye gidiş olur
[/quote]

usb bence hem kullanım olarak hem onu güncellemek olarak daha kullanışlı..

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Gökhan_55 link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=2241.msg46706#msg46706 date=1316073391]
[quote author=TOGI link=topic=2241.msg46695#msg46695 date=1316063494]
Sanki USB kalkmış SD card gelmiş gibi konuşulmuş ama bence USB kalkmamıştır SD card ek olarak gelmiştir.
+1 usb kalkmışsa zaten bu bence bir yenilik değil geriye gidiş olur
[/quote]

usb bence hem kullanım olarak hem onu güncellemek olarak daha kullanışlı..
[/quote]
Neyi güncellemek?USB ve SD okuyucu mantıgında veri okumanın dışında araçlarımıza farklı bır hızmetı varmı USBnın acaba?:)

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanlış hatırlamıyorsam forumda CD600 haritalarının çok daha kapsamlı olduğu söylenmişti. Buna rağmen CD500 için hala bir güncelleme yoksa Opel, CD500 sahiplerini yüzüstü bıraktı demektir.

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd500 ün haritasının allah belasını versin diyorum başkada bir şey söylemiyorum

kırk yılda bir harita lazım oldu bana bir tarif yaptı resmen kasap sağa dönünüz diyor sağa dönüş yasak sola dön diyor yalan

sadece ve sadece renkli ekran görüntüsü ve shark anten 3. bir artısı kesinlikle yok 5 tl etmez

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn.Merdo

ekranın konsola kattığı tartışma konusu bile olmaz ama harita olarak "0"

işe yaradığı yerlerde zaten ana hatlar tabelalar yeterli oluyor biraz detay işin içine girdiği zaman kalakalıyorsunuz

tanışalm buluşalım sn.Merdo bende memnun olurum

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın Esad J,

Şikayetinizde haklısınız, ama o kadar da karamsar olmayın.Navi600 ü olan arkadaşlar gayet memnun ve yeni yıla doğru aynı harita bize de gelecek, en azından opel almanya daki kontağım böyle söylüyor.

Navi600 sahibi arkadaş IGO nun gösterdiği tüm detayları Navi600 ün de gösterdiğini yazmış.
Bence en güvenilir sistem orjinal sistemdir.Ben hayatımda ismini cismini bilmediğim markalara hiç büyük paralar vermedim.Neden CD500 aldın dersen, bosch ürünü olduğu için ve harita için eninde sonunda bir güncelleme olacağını bildiğim için.

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Sayın Esad J,

Şikayetinizde haklısınız, ama o kadar da karamsar olmayın.Navi600 ü olan arkadaşlar gayet memnun ve yeni yıla doğru aynı harita bize de gelecek, en azından opel almanya daki kontağım böyle söylüyor.

Navi600 sahibi arkadaş IGO nun gösterdiği tüm detayları Navi600 ün de gösterdiğini yazmış.
Bence en güvenilir sistem orjinal sistemdir.Ben hayatımda ismini cismini bilmediğim markalara hiç büyük paralar vermedim.Neden CD500 aldın dersen, bosch ürünü olduğu için ve harita için eninde sonunda bir güncelleme olacağını bildiğim için.

Ya shark anten benim moral kaynagim sn.Vehicle_dynamics urunun haritasi disinda memnunum gorunumden falan ama haritasi yeter artik dedirtiyo ki zaten biliyorsunuzdur. Guncellemeyi merakla bekliyorum bende.

tb303roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2011 başından beri, adam akıllı güncelleme bekliyorum. Ne kadar opel forumu varsa her hafta bakıyorum ki belki çıkar. Servise de kaç kere tembihledim "gelir gelmez arayın" diye. Navteq e email attım. Bütün forumlarda "bu ay gelecekti gelecek ay gelecekmiş" "iyi o zaman bir ay daha bekleyelim" . 12 Ay boyunca "gelecek ay gelecek". Gelmez arkadaşlar. Bu zihniyetten ne update gelir ne düzgün bir iş gelir. 2000tl ek farkla malı sattılar, satış o satış.

Usb konusunda da, güncellenmediği için midir bilmem ama 8gb lik USB flash diskinin 1000 adet mp3ünü okuyabiliyor. Daha fazlasını okuyamıyor.