Cd500

SACAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADASLAR CD500 NAVİGATİON GÜNCELLEMELERİNDEN BİR HABER VARMI EYLÜLDE BELLİ OLACAK DEDİLER.. :-\

Admin: Lütfen yazarken tamamen büyük karakter kullanmayınız.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD500

Aslında bir haber var.
Ben ara ara almanya daki sorumluyu yokluyorum.Eylül sonu olan gelecek güncellemede sorun var mı diye geçen hafta sordum.
CD lerle ilgili sorun çıktığı için Kasım ın 11 ine ertelemek zorunda kaldık dedi.

'I have a bad news for you because yesterday I got the information that the Map-Update was postponed to 11th November.
There was an issue with the CDs and they need to be reworked

GME VS Infotainment & Telematics'

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com
Ynt: Cd500

2012 Astralarda CD500 Kalktı. CD600 eklendi.Tek farkı SD kart yuvasının olmasıymış.

SACAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayda sadece okadar yani öylemi usb daha sağlıklı aslında bence kart yuvası pekte yararlı deil bence onun için sadece bir geri görüş kamerası olsaymıs daha iyiyiydi...

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

SACAR link' Alıntı:
Hayda sadece okadar yani öylemi usb daha sağlıklı aslında bence kart yuvası pekte yararlı deil bence onun için sadece bir geri görüş kamerası olsaymıs daha iyiyiydi...
Tam tersini duşunuyorum.SD kart en guzelı.Kart ıcerıde kalıo.Teypde cıkıntı gibi degıl.Ha birde class 6 yada 10 SD kart alındımı okuma hızı falan super olur.Bakalım araç gelsın bakıcam..

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanki USB kalkmış SD card gelmiş gibi konuşulmuş ama bence USB kalkmamıştır SD card ek olarak gelmiştir.