CD 400 Sistemi

• Konuyu başlatan ilsimsek
  • Başlangıç tarihi

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 400 Sistemi

cd400 de de klasörler içinde gezinebiliyorsunuz cd takılı iken. cd taktıgınızda şarkı başladıgında şarkıları degiştirdigimiz yuvarlak dügmeye bir kez bastıgınızda yönlendirmeler ile klasörler içerisinde gezinebiliyorsunuz

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
cd400 de de klasörler içinde gezinebiliyorsunuz cd takılı iken. cd taktıgınızda şarkı başladıgında şarkıları degiştirdigimiz yuvarlak dügmeye bir kez bastıgınızda yönlendirmeler ile klasörler içerisinde gezinebiliyorsunuz
Teşekkürler.İstediğin şarkılar için sana da bir cd yapabilirim. :)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mp3 ve wav uzantıları dışında usbden takılan belleklerdeki flac ve diğer dosya uzantılarını okuyabiliyor mu?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar benim araba Enjoy Plus olduğu için bende USB bağlantısı yok aşağıda ama sistemim CD 400. Bende bu USB zımbırtısını taktırabilir miyim oraya bir şekilde?

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
[quote author=dinojasie link=topic=114.msg54448#msg54448 date=1320263757]
Teşekkürler.İstediğin şarkılar için sana da bir cd yapabilirim. :)
[/quote]
teşekkürler N8 İ bağlıyorum ben artık arabaya uzun yollarda. oradan degiştiriyorum. hem navigasyon özelligini de kullanıyorum. araca sanki cyclone taktırmış gibi oldu:)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar bugün cd400 ü kullandım.Gayet yeterli ses düzeyi mp3 lerde seslerde radyoya oranla azalma dendiği gibi var ama ses kalitesi tatmin edici tiz:9-10 bass:6-7 ideal diğer türlü ses çok boğuk çıkıyor.radyodaki tp olayını tam anlamadım ben kayıt yaptım sırayla sonra otomatik arama seçeneğini aktif edemedim sırayla manuel birer birer kanalları buldum öyle kayıt ettim ototmatik aram nasıl yapılıyor yani parazitsiz kanalı bulunca dursun bende kayıt edeyim.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd 400 birşey fark ettim.cihaz açıkken usbyi çıkarıp takınca usb içindeki bazı klasörleri görmedi.usb çıkarıp takarken cihazın kapalı olması daha güvenli olur düşüncesindeyim.Aynı pc lerde yaptığımız gibi güvenli kaldır mantığı.
Bu arada cd500-600 almadığıma pişman olurmuyum diye düşünüyordum çok şükür olmadım.Sesi gayet yeterli.navi içinde navitech qx512 primo aldım çpok şükür ondanda çok memnunum.
Sadece direksiyondan klasör geçişi olsaymış süperkulade olurmuş.  ;)

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Arkadaşlar benim araba Enjoy Plus olduğu için bende USB bağlantısı yok aşağıda ama sistemim CD 400. Bende bu USB zımbırtısını taktırabilir miyim oraya bir şekilde?

Mayis ayinda araci alirken sormustum,450 TLye takariz demislerdi.Sonra CD500 alinca gerek kalmadi neyse ki. Bence 450 TL sadece usbye vermek yerine cyclone vs. taktirilabilir

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese iyi bayramlar arkadaşlar,

Aracın teyp sistemi maalesef flac dosyalarını okumuyor.Test edildi onaylandı.Birçok dosya ile birlikte bir klasöre de sadece flac dosyaları koydum, ancak makine flac dosyaları bulunan klasörü görmedi bile..Ben aslında klasörü görüp, "tanımsız dosya" ya da bu dosya okunamıyor" tarzı bir uyarı bekliyordum ancak, sistem klasörü hiç görmeyerek konuyu kapattı..Bilginize..

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

geçen gün favori şarkılarımı hafızaya almak istedim ama yapamadım! acaba enjoy larda yok mu bu özellik? kullanan var mı favorı tuşunu?