CD 400 Sistemi

• Konuyu başlatan ilsimsek
  • Başlangıç tarihi

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 400 Sistemi

Derdi olana sıkıntısı olana anında çözüm geldi.

Radyoyla usb ve auxta farkın olmasının sebebi nedir biliyormusun???

hepsinin kendine özel ekolayzır aarı var

aux veya usbye girin radyodaki aynı ayarı 12 ye kadar olan tiz orta tiz bası radyonuzla yanı ayarlayın.

Sonucu anında görün.

Saygılar  14alkiss

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Sn. efeyaya çok teşekkürler. İşe yarıyor bravoo

Conqueror55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar biraz daha farklı bir soru sormak istiyorum. Bende de CD400 var. Şuan için düşünmüyorum ama ileride belki olabilir, CD400 olan araçlara CD500 veya navigasyonlu diğer modeller takılabiliyormu? Bilen varsa cevaplayabilir mi acaba?

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Conqueror55 link' Alıntı:
Arkadaşlar biraz daha farklı bir soru sormak istiyorum. Bende de CD400 var. Şuan için düşünmüyorum ama ileride belki olabilir, CD400 olan araçlara CD500 veya navigasyonlu diğer modeller takılabiliyormu? Bilen varsa cevaplayabilir mi acaba?
Bildiğim kadarıyla CD500 takamıyorsun çünkü fabrika araca özel takıyor ve sökülüp başka bir araca takılamıyor.Bir çeşit güvenlik koruması var.Fakat CD400 takılı olan aracınıza cyclone marka dvd-navigasyon sistemi taktırabilirsiniz.Bu konuyla ilgili forumda başlık açılmıştı.

Conqueror55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ediyorum. Aslında demek istediğim navigasyonlu bir sistem takılabiliyormuydu. CD500 derken o tarz geniş ekranlı bir sistemi kastetmiştim. Anladığım kadarıyla takılabiliyor.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Conqueror55 link' Alıntı:
Teşekkür ediyorum. Aslında demek istediğim navigasyonlu bir sistem takılabiliyormuydu. CD500 derken o tarz geniş ekranlı bir sistemi kastetmiştim. Anladığım kadarıyla takılabiliyor.
cyclone veya necvox taktırabilirsiniz servislerde takılıyor 2000tl civarı fiyat veriyorlar.

serhattan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar benim arabam 1.4 t AS Enjoy plus benim modelimdeki cd 400 de bluetoot olayı yokmu Klavuzda CONFİG e bas ordan blueetooth ayarı çıkar diyor ben denedim çıkmıyor Yardımınızı bekliyorum

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serhattan link' Alıntı:
arkadaşlar benim arabam 1.4 t AS Enjoy plus benim modelimdeki cd 400 de bluetoot olayı yokmu Klavuzda CONFİG e bas ordan blueetooth ayarı çıkar diyor ben denedim çıkmıyor Yardımınızı bekliyorum
Malesef enjoy plus araçlarda bluetooth özelliği mevcut değil, kitapta yazan cosmo model için olabilir, sonuçta hepsinde aynı kullanma klavuzunu veriyolar. Eğer bluetooth ile telefon bağlantısı sizin için önemli ise, bu saatten sonra yapabiileceğinz tek şey aracınıza cyclone yada necvox navigasyon sistemini taktırmaktır.

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Başka bir çözüm de, opelin aksesuarlar sitesinden sipariş verip aracınıza taktırabileceğiniz bluetooth seti..Tanıtımında şöyle diyor opel ;
"Bluetooth™ Hands-Free Seti
Kullanışlı entegre hands-free sisteminde; hoparlörden bağımsız Sesle Kontrol fonksiyonu, otomatik telefon defteri senkronizasyonu ve SMS okuyan text-to-speech fonksiyonu bulunuyor. Aracın hoparlörlerini kullanan sistem devredeyken, radyo otomatik olarak sessiz moda geçiyor. "

serhattan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz  bilgi için  thnxx