Cam tuşları ve siyah plastiklerde soyulma kabarma

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şöför tarafı cam düğmelerinin kasasında ufak ufak soyulmalar başlamış. Teyp ekranının altındada var. Acaba vinet ile temizlemiştim sulandırmayı unutmuşum omu yapmıştır yoksa zamanla oluşan durumlarmıdır  :mad:

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam tuşları ve siyah plastiklerde soyulma kabarma

_ozgur_ link' Alıntı:
Arkadaşlar şöför tarafı cam düğmelerinin kasasında ufak ufak soyulmalar başlamış. Teyp ekranının altındada var. Acaba vinet ile temizlemiştim sulandırmayı unutmuşum omu yapmıştır yoksa zamanla oluşan durumlarmıdır  :mad:
Benimde sağ ön cam açma düğmesinin kasasında vardı soyulma garantiden değiştirttim. Vineti direk konsola yada plastik bölgeye sıkma beze sıkıp öyle sil. Garantin varsa serviste değiştirsinler

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Garantiden değiştirin :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:

olabilir. tavsiyem araç içinde plastik aksama uygulama yapacağınızda ürünü sulandırsanızda önce beze (ben meg'in beyaz ikili pedini kullanıyorum) sıkıp silin ve ardından temiz bir bezle veya bu ped lerin diğeri veya arkası ile silip fazlalığı alın

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantim bitti :( urunun ustunde yazmiyo boyle bi ibare bide fisfis sisesi olunca ben sulandirilmistir diye dusundum. Sitesine girince gordum plastik aksama 1/10 sulandirmak gerekiyomus. Artik iyice soyulunca kasayi sokup mat siyah boyamak lazim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

_ozgur_ link' Alıntı:
Garantim bitti :( urunun ustunde yazmiyo boyle bi ibare bide fisfis sisesi olunca ben sulandirilmistir diye dusundum. Sitesine girince gordum plastik aksama 1/10 sulandirmak gerekiyomus. Artik iyice soyulunca kasayi sokup mat siyah boyamak lazim.

Mat siyah, piano black vs. denenebilir veya çıkmacıdan alınabilir gerekli parça :)

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım sizdiniz aldgnz ürünlerin fotosunu koymustnz vinet faln, ben foto paylastgnz konuda demstm vinet serttr dikkt edin diye

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin90 link' Alıntı:
Sanırım sizdiniz aldgnz ürünlerin fotosunu koymustnz vinet faln, ben foto paylastgnz konuda demstm vinet serttr dikkt edin diye

evet demiştin hocam. ama o yazıları okumadan aracın kapı döşemelerinde çikolata pislikleri vardı onları silerken cam tuşlarının içinide dezenfekte ediyim die biraz bastırdım. aslında dikkat etmedim belki aracı aldığımdada olan soyulmalar olabilir. vinet artık plastik aksama kullanmam

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nihat link' Alıntı:

Fiyat çok iyi ama şuan değiştirilceklik bi durum yok. Focus 1 kasa aracım vardı cam düğmeleri ile ilgili bi sıkıntı yaşamıştım 2008 yılında felan ozamanlar 550tl demişlerdi 4lü düğmeye :D