Cam tuşları ve siyah plastiklerde soyulma kabarma

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam tuşları ve siyah plastiklerde soyulma kabarma

mucahitduran link' Alıntı:
Mat siyah, piano black vs. denenebilir veya çıkmacıdan alınabilir gerekli parça :)

Müsahit kardeşim her hafta bişeyleri kurcalayıp bi sorunla dönüyorum dimi foruma  ;D  011zaa 005hihih ben araba aldığımda hep böyle oluyorum hafta içi kendim kurcalayıp hafta sonu sanayide uğraşıyorum. Dediğin gibi mat siyaha boyarız geçer ya tek sıkıntı o kapı kollarını tekrar tekrar açmak. Bu arada kapı kolları led problemini çözdüm en yakın zamanda bi konuda ona açarım :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:
Müsahit kardeşim her hafta bişeyleri kurcalayıp bi sorunla dönüyorum dimi foruma  ;D  011zaa 005hihih ben araba aldığımda hep böyle oluyorum hafta içi kendim kurcalayıp hafta sonu sanayide uğraşıyorum. Dediğin gibi mat siyaha boyarız geçer ya tek sıkıntı o kapı kollarını tekrar tekrar açmak. Bu arada kapı kolları led problemini çözdüm en yakın zamanda bi konuda ona açarım :D
Bende gencken senin gibiydim ozgur. Boş vaktimde arabayi dagitir sonrada toplamaya calisirdim.
Merak iste.
Gerci gene öyleyim.  011zaa
Gecen hafta canim sikildi ön tamponu söküp taktim.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Bende gencken senin gibiydim ozgur. Boş vaktimde arabayi dagitir sonrada toplamaya calisirdim.
Merak iste.
Gerci gene öyleyim.  011zaa
Gecen hafta canim sikildi ön tamponu söküp taktim.

Tamponu sökmek mi  special_prayer tebrik ederim ben o riske giremem :) sabırsız biriyimdir kesin braket i paramparça yaparım. Geçen hafta farları yaptırırken söken çocuk sağ taraf braket e yarım saat uğraştı tampon işi bana göre değil :)

Uğraşmayı seviyorum ya. Kendi emeğimle bişeyler yapmak hoşuma gidiyo