Cam filmi problemi

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam filmi problemi

Ben yeni cam filmi yaptırdım aracıma. Uygulama 10 numara diyebilirim. Ne bir baloncuk var ne de herhangi bir uygulama hatası. Zaten 10 sene garanti veriyorlar cam filmine. Herhangi bir bozulma, cam filminde kabarma vs. olursa yeniden uygulama yapıyorlar.
Uygulama yaklaşık 3 saat sürdü. Aracın herhangi bir parçası sökülmedi. Önceden aracım güzelce yıkandı temizliği yapıldı cam filmi uygulamasından önce camları güzelce temizlendi. Film, cam filmi uygulaması için için yapılmış ayrı bir kapalı oda içerisinde yapıldı. İşlem bittikten sonra araç tekrar yıkandı ve genel temizliği yapılarak bana teslim edildi.
İşlemden son derece memnun kaldım, özel mesajdan uygulama yeri ve fiyatlarla alakalı yardımcı olabilirm.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de yarım llummar yaptırıyorum bakalım nasıl olacak

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün cam filmini taktırdım. film üzerinde kabarcıklar var ama bikaç gün içinde yok olacağını söylediler

tncymrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla arkadaslar bu cam filmi proplemini bende yasadımmm tam 3 kez değiştirdimmm.. kabarcıklar bi türlü gitmedi ama en sonunda daha iyi bir cam filmi gelcek dediler ondan yaptılarr.. sonncsnda tuttrabildik :)

else82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Ben yeni cam filmi yaptırdım aracıma. Uygulama 10 numara diyebilirim. Ne bir baloncuk var ne de herhangi bir uygulama hatası. Zaten 10 sene garanti veriyorlar cam filmine. Herhangi bir bozulma, cam filminde kabarma vs. olursa yeniden uygulama yapıyorlar.
Uygulama yaklaşık 3 saat sürdü. Aracın herhangi bir parçası sökülmedi. Önceden aracım güzelce yıkandı temizliği yapıldı cam filmi uygulamasından önce camları güzelce temizlendi. Film, cam filmi uygulaması için için yapılmış ayrı bir kapalı oda içerisinde yapıldı. İşlem bittikten sonra araç tekrar yıkandı ve genel temizliği yapılarak bana teslim edildi.
İşlemden son derece memnun kaldım, özel mesajdan uygulama yeri ve fiyatlarla alakalı yardımcı olabilirm.

nereye yaptırdığınızı ve fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyiz.
sayg.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

efeyaya link' Alıntı:
Arkadaşlar aranızda cam filmi yaptıran yaptırdıktan sonra camında kaparcıklar oluşan cam gibi dümdüz olmayan süretli bir bozukluğu olan varmı?
Ben abartmıyorum ön sağ sol cam dün 4 kez değişti yine olmuyor. Bahane olarakta cam fitilleri yeni falan bişeyler diyorlar? lütfen yardım aracın döşemelri sökülmekten tıkırtı yapar oldu. servise gdip bide döşemelri sabitleticem sayelerinde.
Konuyu iyice hortlatalım :) Bende aynı dertten muzdaribim; filmleri serviste taktılar aracı teslim almadan, 1 hafta aracı ne yıkadım ne camları açtım el bile sürmedim ancak 2-3 camda kabarcıklar var fakat hiç takmıyorum 10 sene garantili diye söylediler yırtılana kadar devam  cooll

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Belki hiç yeri ve zamanı değil ancak konuyu açan kişinin anlayışına sığınıyorum.  Yasak kalktı mı cam filmleri için ? Daha çok değil 3 -4 ay önce 158 tl ceza kestiler ve 7 gün içinde sökülmezse trafikten men edilecek denildi.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

legendsforever link' Alıntı:
Belki hiç yeri ve zamanı değil ancak konuyu açan kişinin anlayışına sığınıyorum.  Yasak kalktı mı cam filmleri için ? Daha çok değil 3 -4 ay önce 158 tl ceza kestiler ve 7 gün içinde sökülmezse trafikten men edilecek denildi.

yasak kalkmadı aynen devam ediyor

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı aldığım bayi bana bunu teklif eden. "Cam filmi yapalım abi, çok yakışır abi" , "yasak kalktı ne yasağı abi yaaa , yasak mı kaldı ".

Ne diyeyim :)