Cam filmi problemi

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aranızda cam filmi yaptıran yaptırdıktan sonra camında kaparcıklar oluşan cam gibi dümdüz olmayan süretli bir bozukluğu olan varmı?
Ben abartmıyorum ön sağ sol cam dün 4 kez değişti yine olmuyor. Bahane olarakta cam fitilleri yeni falan bişeyler diyorlar? lütfen yardım aracın döşemelri sökülmekten tıkırtı yapar oldu. servise gdip bide döşemelri sabitleticem sayelerinde.

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam filmi problemi

Özellikle izmirdeki üyelerden destek bekliyorum. Şu cam filmi yapan yere beraber gidip sizin cam filmleriniz muntazamsa gösterelim. Arabaya hata bulamazlar ozmn lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pek çok kez arkadaş yaptırdı  cam filmini...  film yapıldıktan sonra  en az 1 hafta  geçmesi lazım tüm kabarcıkalrın sönmesi için. sizin 1  haftada  mı geçmedi ?  birde  film yapılırken siz ordamıydınız ?  eminmisiniz döşemeyi sökmediklerinden.  çünkü mantıken döşeme sökülmeden ses gelmesi  tuhaf kaçıyor biraz

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hyr zaten döşemeyi söktülerki opellerde tüm döşeme açılmadan takılamıyor cam filmi. sürekli bişeyler var cam filminde olmuyor. izmirden yapan biri gelsin bak kardeşim oluyormuş diyeyim artık şu adamlara.

Önemli olan astra j için cam filmi olması. Diğer araçlarda hiç bi hata olmadan yapıyorlar gördüm baktım izledim. benim arabada olmuyor arabanın fitilleri falan diyorlar.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hmm 5 aydır kullanıyorum serviste yaptırmıştım hiç açılma ya da kabarcık olmadı
yanlız ilk takıldıktan sonra 3 gün kadar hiç camları açmamam söylendi ben de öyle yapmıştım.

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bir hafta açmıyorum camları. Cam filmleriniz nasıl dümdüz hiç hatasızmı? Bir aydır cam filmiyle uğraşıorum her hafta gdiorum tekrardan yaptırıorum. haftada 4-5 saaatimi ona harcıyorum resmen kafayı yiyecem artık.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam sen  cam filmini nerde yaptırdın?  izmirde kavuklar ve egemde  çok güzel yapıyorlar sizin gibi problemle karşılaşanı görmedim. ve bildiğim kadarıyla  kavukalr  döşeme sökmeden yapıyor. bir astranın döşemesini sökmeden film yapmışlardı

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ama sonaxta yaptırdıysanız ben şikayet var  comda okumuştum oranın filmleri ile ilgili şikayetleri

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk defa karşılaştım bende, birçok cam filmi yapan astra j gördüm. Herhangi bir sorun yaşayanda duymadım. Önümüzdeki ay bende yaptırmayı düşünüyorum.
Cam filmi yaptırdıktan sonra akın bey'in de dediği gibi 1 hafta beklemek gerekiyor. en az 1-2 gün camlarınızı açmamanız gerekiyor. Mümkünse güneş alsınki alt tarafa sürdükleri sıvı kurusun. Sonrasında oluşacak 2-3 küçük kabarcığıda iğne ile patlatıyorlar. Burada önemli olan işcilik, camda herhangi bir tozun kalmaması gerekiyor. Zaten araçlarımız yeni olduğundan camlarda pürüzlük yoktur.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
İlk defa karşılaştım bende, birçok cam filmi yapan astra j gördüm. Herhangi bir sorun yaşayanda duymadım. Önümüzdeki ay bende yaptırmayı düşünüyorum.
Cam filmi yaptırdıktan sonra akın bey'in de dediği gibi 1 hafta beklemek gerekiyor. en az 1-2 gün camlarınızı açmamanız gerekiyor. Mümkünse güneş alsınki alt tarafa sürdükleri sıvı kurusun. Sonrasında oluşacak 2-3 küçük kabarcığıda iğne ile patlatıyorlar. Burada önemli olan işcilik, camda herhangi bir tozun kalmaması gerekiyor. Zaten araçlarımız yeni olduğundan camlarda pürüzlük yoktur.

+ 1