Cam filmi problemi

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam filmi problemi

Alkolden iki kez ceza yedim inan cok basin agriyo hem maddi hem manevi o yuzden dedim hele ehliyet gittikten sonra arac kullanamaman cok kotu !bu kotu tecrubelerden dolayi 6yildir arac kullanacaksam bir yudum bile icmem!Allah korusun hele bir de kaza yapsan geri kalan omrunu cezaevinde vicdan azabiyla gecirirsin

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs link' Alıntı:
Kötü örnek olabilirim tu kaka denilebilir hatta çok şey denilebilir doğrudur, ama kullanıyorum, trakyalı oluşumdanmıdır bilmiyorum seviyorum alkolu haliyle alkollu araç kullanıyorum.
alkol yuzunden 20 yaşındaki gencecik arkadaşımı trafik kazasında kaybettim.bence bişe olmaz demeyin sevdiklerinizin ve sizin canınız söz konusu.size öğüt vermek bana düşmez ama bu işten canı yanmış biri olarak söylüyorum.giden can gelmiyor.

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
alkol yuzunden 20 yaşındaki gencecik arkadaşımı trafik kazasında kaybettim.bence bişe olmaz demeyin sevdiklerinizin ve sizin canınız söz konusu.size öğüt vermek bana düşmez ama bu işten canı yanmış biri olarak söylüyorum.giden can gelmiyor.
Allah rahmet eylesin.
Bir yudum bile almamak gerek, gerekte bunu beyne bir anlatabilsem.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs link' Alıntı:
Allah rahmet eylesin.

Kardeş bir iyilik yap da genelde nerelerde dolaşıyorsan o muhitlere ailem yaya bile olarak yaklaşmasın. Ayrıca taktik yanlış olmuş. Simsiyah filmi gören polis çevirmeyecekse bile çevircek bu sefer ve alkollü araç kullanırken yakalanma şansın daha fazla. Gerçi belki kızacaksın bana ama bir kere kaptırsan ehlyeti senin için de iyilik olur. 6 ay ehliyet gidince belki bunu bırakır ve ömrünü uzatırsın. bilmişlik yapmış olmak istemem ama dostane görüşlerimi anlayışla karşılayacağını umuyorum.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs link' Alıntı:
Allah rahmet eylesin.
Amin.Abi gerektiğinde hepimiz içiyoruz.evinde iç rahat rahat.ama o direksiyona oturdugunda alkolden uzak ol.Allah korusun gidip birine çarpar öldürürsün onun hesabını nasıl vereceksin.vicdanın seni bir ömür rahat birakmaz.yanlıs anlama sana öğüt vermek haddim değil sadece iyiliğin için söylüyorum.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs link' Alıntı:
Kötü örnek olabilirim tu kaka denilebilir hatta çok şey denilebilir doğrudur, ama kullanıyorum, trakyalı oluşumdanmıdır bilmiyorum seviyorum alkolu haliyle alkollu araç kullanıyorum.

Kardeşim bende trakyalıyım ama alkollü araç kullanmanın savunulacak bir yanı yok, tabi sana öğüt vermek bize düşmez ama kendini düşünmüyosan çevrendekileri düşün.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs link' Alıntı:

Abi ben de şimdi aslen Gaziantepliyim emniyet şeridinden gidebiliyor muyum şimdi bu durumda? Bir de benim çok yakın bir arkadaşım var Yozgat eşrafından onun son durumu nedir? O da E5'de 100-110 gibi gitmek ister.  ::) ::) ::) dancee

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Kardeş bir iyilik yap da genelde nerelerde dolaşıyorsan o muhitlere ailem yaya bile olarak yaklaşmasın. Ayrıca taktik yanlış olmuş. Simsiyah filmi gören polis çevirmeyecekse bile çevircek bu sefer ve alkollü araç kullanırken yakalanma şansın daha fazla. Gerçi belki kızacaksın bana ama bir kere kaptırsan ehlyeti senin için de iyilik olur. 6 ay ehliyet gidince belki bunu bırakır ve ömrünü uzatırsın. bilmişlik yapmış olmak istemem ama dostane görüşlerimi anlayışla karşılayacağını umuyorum.
O zaman istanbulu terk etmenizde fayda var zira istanbulun büyük bir kısmında bulunabilirim araçla, ama yaya olarak terketmeyin sağım solum pek tutmaz olurda istanbul dışına çıkacak olurum, uçakla çıkar bir daha da gelmezseniz sıkıntı olmaz muhtemelen ben size kızmadım dostane görüşlerinizden umarım sizde kızmazsınız.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs link' Alıntı:
O zaman istanbulu terk etmenizde fayda var zira istanbulun büyük bir kısmında bulunabilirim araçla, ama yaya olarak terketmeyin sağım solum pek tutmaz olurda istanbul dışına çıkacak olurum, uçakla çıkar bir daha da gelmezseniz sıkıntı olmaz muhtemelen ben size kızmadım dostane görüşlerinizden umarım sizde kızmazsınız.

Plakayı Trafiğe bildirdim deermişim. Kızmadın dimi şaka şaka. Ama sağda solda alkollü araç kullanıyorum diye  ilan ederken plakanızı kapatın...