cam filmi olanlar dikkat

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta aracıma ziebart cam filmi yaptırdım ön cam dahil ömür boyu garantili dedi özellikle sordum polis durdurursa ne olacak dedim trafik kanunlarının ön gördüğü şekilde yaptık problem çıkmaz dedi 800lira bayıldık bakalım bundan sonra polis ceza keserse direk soluğu ziebart da alırım
renkli cam olmadigina göre sanirsam ki oyle bi guvence nasil verdiler anlyamadim insallh verdiginiz paraya deger

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
geçen hafta aracıma ziebart cam filmi yaptırdım ön cam dahil ömür boyu garantili dedi özellikle sordum polis durdurursa ne olacak dedim trafik kanunlarının ön gördüğü şekilde yaptık problem çıkmaz dedi 800lira bayıldık bakalım bundan sonra polis ceza keserse direk soluğu ziebart da alırım

:) halen böyle kendini usta sanan adamlar kaldımı yaa. Hea tüm Cam filmi çekenler bu işi bilmiyor ziebart ustasımı biliyor POLİS'lere uygun yaptık. Dostum Şimdiden geçmiş olsun. Bu gün deği yarın, yarın değil haftaya, Haftaya değil Aya, aya değil seneye öyle böylede yersin cezayı. Sana masrafı 800 + 130TL ceza + 100TL TÜV. Aslı astarından pahalı madem 800TL vereceksin aracın için orjinal veya yan sanayi siyah cam takırtaysın. Ben TÜV'den gecen yan sayani camları benimkileri almak koşulu ile 200'e buldum fakat istediğim koyulukta değildi. 200TL ye Film cektireceğinize -ki aramızda filme 800TL verenlerde varmış :) tüm takımı 200TL almak var:)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeditepe üniversitesi önü kayışdağı

yeditepeli zenginlerden sanmıştır :) paranıza kıymak istemiştir :)

şaka bi yana lpg den dolayı ruhsat değişeceği için bende muayeneden gecemedim. 1 numara lazer film vardı ve hepsi söküldü. normalde aklımda yiner yapmak ama 1 2 ay bekleyecegim. ortam durulsun istiyorum. cezalar gelmeye basladı gibi. vazgecmekte mumkun.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
800 lira cam filmi çok değilmi ? bizim sanayide usta da garanti verdi hemde ömür boyu polis te bişi demez onların istediği gibi dedi aynen arkadaşın dediği gibi ama 75TL verdim ben herşey dahil. 800 TL yi bi araştır bence.

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en kaliteli cam filmini,en kaliteli yerde,en kaliteli arabalara 400 tl ye yapılıyor.800 tl doğru ise doğru olduğunu zannetmiiyorum ordada fiyatlar300-400 civarında........(cam filmi topiclerinden birinde bu konu hakkında uzunca yazmıştım.ordan bakabilirsin...aramadan aratarak)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O kadar ceza yiyoruz ama gene de trafik yasalarına değil de ustaların hiç bir yasal dayanağı olmayan sözlerine inanıyoruz, sanki trafik yasalarımızı ustalar hazırlıyor. Bir fiş bile vermekten aciz olanlardan yazılı garanti isteyin bakalın ne verecekler :(.

Son düzenleme:

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
O kadar ceza yiyoruz ama gene de trafik yasalarında değil de ustaların hiç bir yasal dayanağı olmayan sözlerine inanıyoruz, sanki trafik yasalarımızı ustalar hazırlıyor. Bir fiş bile vermekten aciz olanlardan yazılı garanti isteyin bakalın ne verecekler :(.

her zamanki gibi size katılmamak elde değil savaş abi.

maisto41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en kaliteli cam filmini,en kaliteli yerde,en kaliteli arabalara 400 tl ye yapılıyor.800 tl doğru ise doğru olduğunu zannetmiiyorum ordada fiyatlar300-400 civarında........(cam filmi topiclerinden birinde bu konu hakkında uzunca yazmıştım.ordan bakabilirsin...aramadan aratarak)

http://www.ziebart.com.tr/icerikg2.asp?id=719
800 lirayı çok gören arkadaşlar için doğrudur fakat ben verdim bir kere fiyat listesine bakmak isteyenler buradan bakabilir yada en yakın ziebart bayisine gidebilirler fiyat abartma yoktur
standart sedan tipi otomobil 5 cam 589TL
yalnız ön cam (özel şeffaf ton film) 329TL
zaten toplamda 918 lira yapıyor nakit 800 verdim

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
800 verip orjinal siyah cam taktırmanda daha iyi değilmi sence ?

maisto41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
800 verip orjinal siyah cam taktırmanda daha iyi değilmi sence ?

şahsen o kadarını pek düşünmedim hatta aklımdan bile geçmedi desem yeridir servisle işe gidip gelirken araçlara hep film taktıranları gördüğüm için direk filme şartlandım belki siteye daha önce girip bir araştırma yapsaydım aynı paraya siyah camda taktırabilirmişim bu böyle oldu ne yapalım artık zaten yaza aracımı değiştiricem garanti belgesi verdiler ama içinde ne yazdığına hiç bakmadım
birde size bir şey sormak istiyorum 1.4 sizin aracınızda herhangi bir sıkıntı yaratıyormu benimde aklımda şu anlık astra hb var ama tam detaylı araştırma yapamadım sunrooflu olsun istiyorum özelliklede 1.6 olacak siz hb kullanıcısı olarak hangisini tavsiye edersiniz