cam filmi olanlar dikkat

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafta içi muayene var bilemedim ne yapsam filmlerle gitsem direk hafif kusurla geçerim heralde :D

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben anlamıyorum yasak deniyor ama vergisini alıyor satışı olan yerlere ceza yazmıyor madem yasak sattırma her yerde yazmısşar 50 tl 100tl cam filmi bunlara ceza yaz yolla ozaman esrarda yasak bunada bir tabela yapsınlar esrar bulunur tabakası 50tl :D almak yaptırmak yasak satmak serbest :D:D:D
Arkadaşım unutmaki cam filimi sadece arabada kullanılmaz yani satışına engel olamazlar

onurgunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün ceza yedim 30/1-b maddesinden 130 tl yazdı. çok uğraştım ama sıradan başlamış gidiyordu kimseye göz yummadı herkeze ceza kesti.bana bi açıklama yapmadı ama sevk gibi bişiler duydum ama tam anlamadım sanırsam muayeneye girmem gerekiyor.çünkü ceza kağıdında not kısmına m.s. no:6179 yazmış zannedersem buda muayeneye sevk demek oluyor.benim anlamadığım boşu boşuna birdaha 1oo küsür muayene parası verip birde cezayı mı ödicem.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bır arkdasımın aracında sanırsam 5 numara oluyor en koyu cam fılmınden vardı bugun tekrar da gıdıp ustune bır daha en koyusundan cektırmıs el fenerıde tutsan ıcerısı gozukmuyor hatta bırakın ıcerıyı ıcerıden dısarısı bıle gozukmuyor adam o sekılde gezıyor butun gun trafıkte sasıyorum :))))

maisto41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta aracıma ziebart cam filmi yaptırdım ön cam dahil ömür boyu garantili dedi özellikle sordum polis durdurursa ne olacak dedim trafik kanunlarının ön gördüğü şekilde yaptık problem çıkmaz dedi 800lira bayıldık bakalım bundan sonra polis ceza keserse direk soluğu ziebart da alırım

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün ceza yedim 30/1-b maddesinden 130 tl yazdı. çok uğraştım ama sıradan başlamış gidiyordu kimseye göz yummadı herkeze ceza kesti.bana bi açıklama yapmadı ama sevk gibi bişiler duydum ama tam anlamadım sanırsam muayeneye girmem gerekiyor.çünkü ceza kağıdında not kısmına m.s. no:6179 yazmış zannedersem buda muayeneye sevk demek oluyor.benim anlamadığım boşu boşuna birdaha 1oo küsür muayene parası verip birde cezayı mı ödicem.

nerede yedınız cezayı acaba?