cam açılması

muzo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 astra j sedan 1.3 sport kontak kapalı ve anahtar elimde araç içinden camlar açılıyor, bu durum normal mi? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. formunuzu 8 aydır takip ediyorum çok beğendim ve ye oldum.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cam açılması

Benim bildiğim kadarıyla motor stop edilip anahtar çıkarıldıktan sonra bir süre daha camları açıp kapatabiliyorsunuz. Daha sonra açılmıyor diye biliyorum ama şuan merak ettim binince bir süre bekleyip deneyeceğim.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle hoş geldiniz. bildiğim kadarıyla kontağı çıkardıktan bir süre sonraya kadar aracın elektronik aksamı aktif kalıyor. mesela bagajı kapattıktan sonra kilitledikten sonra bir süre plaka ışığı açık kalıyor akşam dikkatimi çekti.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahsettiğiniz durum normal, anahtarı kontaktan çıkarsanız bile kısa bir süre araç elektriği kesmiyor
bunu araç ekranındaki elektronik park freninin ışığının açık kalmasıyla da gözlemleyebilirsiniz
alternatif olarak kumanda üzerinden açma düğmesine uzun basarsanız camları açıp kapatabilirsiniz
anahtar kontakta olmasa bile
aramıza hoş geldiniz.

muzo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aratan inmedim aracı kilitledim tüm ışıklar söndü sorun hala devam ediyordu 2 saat sonra yine denedim fakat açılmadı,biraz önce yine baktım sefer açıldı korkutuyor beni

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muzo link' Alıntı:
Aratan inmedim aracı kilitledim tüm ışıklar söndü sorun hala devam ediyordu 2 saat sonra yine denedim fakat açılmadı,biraz önce yine baktım sefer açıldı korkutuyor beni
korkacağınız bişe yok.araç elektriği hemen kesmiyor.kumandadan cam açılan kapatılan hemen hemen bütün araçlarda bu var diye biliyorum.hemen elektriği kesse bu özelliği kullanamazsınız zaten

muzo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler. Ben yinede garantisi varken servise göstereyim şimdi acmadi camları mesela.hepinize teşekkürler

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:
öncelikle hoş geldiniz. bildiğim kadarıyla kontağı çıkardıktan bir süre sonraya kadar aracın elektronik aksamı aktif kalıyor. mesela bagajı kapattıktan sonra kilitledikten sonra bir süre plaka ışığı açık kalıyor akşam dikkatimi çekti.

Plaka ısıkları benimde dikkatimi cekti servise göstercektim sanırım normal biseymis. birde arabanın ic aydınlatma ısıkları acık kalınca otomatik kapatıyorya bu radyoyuyu kapatıyormu? Ve bi sorum var aramadan indik arabayı kitlemeyi unuttuk gittik mesela araba kendiliginden kitleniyormu önceki aracımda bu özellik mevcutuda. Tesekkürler simdiden

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

radyo kontqağı çekince kapanır, ayrıca kapı kilitleme ayarlarından araçtan indikten sonra kapıları kilitlemeyi unuttuysanız otomatik kilitler.