C20let Hastalari Buraya C20xe Dahil

SİZECE HANGİ MAKİNA HANGİSİNE MODİFİYE

• C20LET

Oy: 40 67.8%
  • C20XE

Oy: 19 32.2%

• Kullanılan toplam oy
    59

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C20let Tek Geçerim Arkadaşlar Nazli Bir Bebek Gibi Ama Uğrastikca Harikalar Yaratan Bir Bebek

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakınıyurm belkıı alabılırm :) ama astraya koyarım makınayı calıbrayı yatırımm yada c20 xe yapabıırm calıbrayı olmazmı ?

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrayı let e cevirirsen süper olur ama calibrayı c20xe düşeneniyorum yazık yani

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende c20xe kullanıcısıyım arabanın 2 si ve 3 cü çok harika..c20let kullanmadım hiç ama namını çok duydum ve gördüm.servise bi,kaç almancı calibra geldi ama yaşım müsait olmadığı için kullanma şansım olmadı..c20xe mi c20let mi dersen tabiki c20let tek geçilir..
pşşşşşşştttttttttttttttt
sen istanbula gel bnm de misafirim ol ben seni lete bindiririm :):) wallaha bidaada inmezsin ha bu arada sezon geliyo tatile kaçarken uriycam yanınıza

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl yani ben şimdi let koysam diyelimki sorunsuz işletebilirmiyim ruhsata yasal hale gelirmi yani.
e tabiiki faturasını kestirip çıkmacıdan alacaksın o faturayla muameleciye gideceksin araç tesbite girecek ewet bu seri ve faturalı motor takılmıştır die mühür vurulacak sonrada ruhsatın değişecek yeni ruhsata yeni motorunun seri nosu yazılacağından yasal yolu böyle yapılmaktadır.
düşünsene adam otobanda gazlamış gidiyo bişey oluyor kol çıkartıyor motor paramparça e napacak arabayı çöpe atacak diilya yeni yada çıkma motor alıp işletiyorsun yasal olarak ok bilgine bu işlemi bi muameleciye sor seni aydınlatır

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heheheh benim ufaklığa c20let düşünemiyorum işte o zaman serbest atlamada sırıkla atlamada gülle atmada olimpiyat rekorları kırarım! hehehehehehehe....

birde 4x4 c20let astra olsa fena olmaz hani :D

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c20 xe let cevırsek malıyet nedır ?