C20let Hastalari Buraya C20xe Dahil

SİZECE HANGİ MAKİNA HANGİSİNE MODİFİYE

• C20LET

Oy: 40 67.8%
  • C20XE

Oy: 19 32.2%

• Kullanılan toplam oy
    59

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt oturuyor yurtdışında çalışmaları mevcut ayrıca muayeneden nie korkuosun işletirsin ruhsata biter gider biraz masraflı olur ama

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt oturuyor yurtdışında çalışmaları mevcut ayrıca muayeneden nie korkuosun işletirsin ruhsata biter gider biraz masraflı olur ama

bildiğim kadarıyla aractan eski olduğu için koyamıyoruz he şölede bişey var benim arabada motor no suda şasi no suda panjurun üstünde yazıyor yani muayenede motorun sağına soluna bakmıyolar:D:D:D

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hıım eski olduğu için demişsin olabilirde hiç aklıma gelmedi duymadımda ama doğrudur ozaman bizde 1.6t 180hp takarız :D

BATTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok değişik arabalar kullandım ama SFI GT c20xe bam başka ara sıra üzse de beni çok seviyorum turbo olayı ise bam başka kesin denemek lazım

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafamda var hep hiçbir zman çıkmıyor 4x4 c20let bir calibram olsa :)

c20xe yi dönüştürelim desek iyi bi masraf çıakrrı herhdele

snn arabanında 4*4 let makinelileri var zaten

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla aractan eski olduğu için koyamıyoruz he şölede bişey var benim arabada motor no suda şasi no suda panjurun üstünde yazıyor yani muayenede motorun sağına soluna bakmıyolar:D:D:D

öyle bişi yok koyabilirsin plakette yazan motor nosunun önemi yok önemli olan ruhsata işlenmesi buda alacağın motorun faturası olmalı ve gerisi muamelecinin işi şase nosu desen dediğin doğruda almanyada bile astra h lara bile hemen let i çakıyolar ama orda sistem farklı motor nosu önemli diil önemli olan şasi no

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c20xe ye bi turbo bide f28 sanzuman eklenince c20let oluyor

f28 6 ileri ve ani kalkıslarda daha dayanıklı

normal c20xe nin sanzumana turbo yu ekletip f20 sanzumanı indiren olmus dayanamıyomus o güce :(

ebayda çok var ya almanyaya gidip almak lazım ahhh ahh

turboya döndüğünde kesin kırar f20 yi f 28 şart

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiye

slm c20xe her zaman sorunsuzdur 155 calibram vardı su an yine calibram var ve c20let kullanıyorum oda sorunsuz ama kıyas yaptığın zaman eğer arabana iyi bakabiliyorsan mutlakaki c20let ve c20let dönüştürmektense bence arabayı satıp let almak daha avantajlı lete dönebilmen let tesisatı 800 ytl turbo orjcalibra tubosu takarsan 600-700 arası oda nasıl cıkar bilmem kapak değişicek 600 de o şanzımanın f20 dayanmıcak parçalarsın bir f28 takman gerek onuda bulursun ama 2000 ytl bunun yanında altı sağlamlastırman lazım piston kol gibi yani kısacası let isteyen direk bi calibra alsın üzülmesin

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle bişi yok koyabilirsin plakette yazan motor nosunun önemi yok önemli olan ruhsata işlenmesi buda alacağın motorun faturası olmalı ve gerisi muamelecinin işi şase nosu desen dediğin doğruda almanyada bile astra h lara bile hemen let i çakıyolar ama orda sistem farklı motor nosu önemli diil önemli olan şasi no

nasıl yani ben şimdi let koysam diyelimki sorunsuz işletebilirmiyim ruhsata yasal hale gelirmi yani.