C SEGMENTİ 10 ADET SEDAN BENZİNLİ, DÜZ ARAÇ VERİLERİ, DEĞERLENDİRME-MUKAYESELER

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: C SEGMENTİ 10 ADET SEDAN BENZİNLİ, DÜZ ARAÇ VERİLERİ, DEĞERLENDİRME-MUKAYESELER

harunhoca link' Alıntı:
Bence de satmamalısın, almışsın bu güzelliği kaybetmek olur mu?  okkk
aynen abi.spor araba gibi sedan bulmuşum satar mıyım :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: C SEGMENTİ 10 ADET SEDAN BENZİNLİ, DÜZ ARAÇ VERİLERİ, DEĞERLENDİRME-MUKAYESELER

sallierim link' Alıntı:
aynen abi.spor araba gibi sedan bulmuşum satar mıyım :)
21 yaşında böyle güzel bir arabaya sahipsen işin ileride zor. Hedeflerin çok yükseklerde olacak ve benim yaşıma geldiğinde ferrariden aşağısı seni kesmeyecektir. Benim o yaşlarda hacı muratım vardı 15 yaşındaydı araç. Kıymetini bil astranın.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
21 yaşında böyle güzel bir arabaya sahipsen işin ileride zor. Hedeflerin çok yükseklerde olacak ve benim yaşıma geldiğinde ferrariden aşağısı seni kesmeyecektir. Benim o yaşlarda hacı muratım vardı 15 yaşındaydı araç. Kıymetini bil astranın.
Abi ilerde bmw 320d + m body kit olsun bana 50 yaşına kadar yeter gözüm çok yükselerde değil :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Abi ilerde bmw 320d + m body kit olsun bana 50 yaşına kadar yeter gözüm çok yükselerde değil :)
Bu erisilmez bir hayal değil hayırlısı olsun.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bu erisilmez bir hayal değil hayırlısı olsun.
Hepimiz için :)

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kuş serisini çoğu insan beğenmez, çoğumuzda mutlaka binmişizdir. Ağırlık konusuna gelince, adamlar zaten yapmış yapacağını  ;D şahin 945 kg doğan 985 kg. Doğan 985 kg olduğundanmıdır bilmem ama şahine göre lüx sınıfına girerdi...