Bursa Buluşmaları...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
oo gençler astracılar opelım.net hızlı cıktı bu buluşmayı ben haber dar etmesem kımse haberı olmuycaktı astracıları çağırırız buluşmaya yeterkı katılım yüksek olsun 3,5 kişi toplayamasınız diyenlere selam olsun eskı gunlerım olcaktı kı bılen bılır güzel ışler çıkarırdık şimdı herkes kendı halınde kımı evlendı bu işlerı bıraktı kımı çalışıyor ışler yüzünden gelemiyor opelım.net buluşma tarıhını bır ayar verınde herkes ona göre işini gucunu ayarlasın beyler :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:49 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:48 ----------

Sen yeter ki gelecek ol , biz seni Bursa girişinde karşılarız grup olarak.
Beni de dahil edebilirsiniz buluşmaya , direkt olarak , telefonum BURAK53 nickli arkadaşımda mevcuttur zaten.
özgür kardesımle aynı yerde çalışıyoruz haber dar edersen yardımcı oluruz :rakir:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ooo..Orası öyle Çağatay Abi :D adam (sözüm ona) mitinge gidiyor, gelen 600-700 kişi; tv kurumuları sağolsun katılımı fazla olan mitinglerden görüntülerle süsleyip sanki 10binlerce kişi gelmiş gibi lanse ediyorlar :)

aynen kardeşim dur ben program araştırayım bakalım bulabilirmiyim:)

ozkan_kralhayalet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazar olursa iyi olur.ist'dan benden başka gelen yok mu?haberim olsun..tek yola çıkmak sarmıyo ekib olarak gideriz hiç yoktan bursa girişinde buluşalım iyi olur...faraway o gün yaklaşsın konuşuruz..

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursaya her gittiğimde iyi bir buluşma yapardık,
Mangallar, gırgırlar, şamatalar, kapışmalar iyiydi ;)

Milleti toplamaya bi şekil vesile olurdum ;)
Son buluşmamızda 3 kişi vardık...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

synhocam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar ..yeni araç aldım.2010 corsa 1.4 otomatik..arabama lpg aktırmak istiyorum.brc düşünüyorum. bursada tavsiye edebileceğiniz corsa brc de tecrübeli usta bilgisi verebilir misiniz

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah sıkıntısız gelirim de yol gözümde büyüyor tarih yaklaştıkça :D 1100 Km dile kolay. :)

ne büyüyo burak ya ben antalyadan geldim tek başıma oh miss :D antalyadan karamana karaman konya ankara karabük ve böyle bir zevk yok :) kafamın estıgı yerde durdum yeri geldi bastım yeri geldi emekli takıldım ayrı bir zevki var :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:27 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:14 ----------

o değilde geçen haftaydı sanırım kozyatağı carrefour'da rahat 20 tane astra j çıktı alayında 19 18 janlar falan ne buluşmasıydı çözemedim :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yola cıkacak arkadaslara kendimde dahil olmak üzere kazasız belasız yolculuklar diliyorum..

benim sizin kadar degil ama yol pek güzel olmadıgından benimde gözümde büyüyor :)

bi 430 kmde benden olsun :)