Bursa Buluşmaları...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerek forumun genelinde gerekse yerel buluşmalarda istenilen verim malesef alınmıyor.. Bursa'dan katılımcıların da son zamanlarda oldukça fazla olduğunu gördüm.. Bu konuyu asla ''bursadan katılanlar'' sayfasına kastetmesi için açmadım,onun alternatifi olarak da görülsün istemem...Sadece buluşmalar düzenlemek ve resim/video paylaşımları adına, biraz daha lokal bir konu olsun istedim... 1-2 arkadaşımla ocak ayı içinde opel buluşması düşünüyoruz..Umarım bu buluşmalar diğer niyet edenler için de vesile olmuş olur...Bursalı arkadaşlara buradan ulaşmış olalım..Gelebilecek, katılabilecek, -arabayla şart değil- muhabbet ve iletişim için temasa geçen herkesi bekliyoruz...Ayrıca teşekkür de ediyorum..

İlk buluşma ocak ayının 2. yarısı olabilir..Ben fotoğraf makinesi getireceğim...Bir de saati mümkün mertebe 18:00-24:00 arası tutalım..Çalışanlar için de esnek bir zaman belirleyelim...İlk buluşmada kokoreç yemeye gidelim diyorum :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ocak ayında raporlu olduğum için burdayım ben gelirim kokareç yemesemde maksat sizlerle olmak:)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çorba ya da kahve vs içmeye d gidebiliriz Çağatay Abi, hiç sorun değil söylediğin gibi maksat muhabbet etmek ;)

Hamitler-Fethiye istasyonunda köprü var ya Can,Sanayi tarafında değil de 1050 Konutlar tarafında, lambaların orada akşam 5-6 dan sonra orhanelili bir abi var...Bursa'da 5 farklı yerde yemişimdir, fiyat-lezzet-ekmek içi malzeme tüm yönlerden en iyisi orası, tecrübeyle sabit yani :D

İyi bak,buluşmalara gelecekler olacak..Kapımız herkeze açıktır bu arada..

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bursa'da olursak katılırız niye katılmayalım... Ama genellikle telefondan haberleşiyoruz forumdan tanışıpta her akşam görüştüğümüz kişiler var yani forumla sınırı kalınırsa pek bi sonuç alınmaz...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Serdar döner falan varsa oralarda onları yerin bak:)kokareçten küçükken iğrendirdiler o yüzden hiç yemedim:)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski otogarın ordaki uludağ iskenderde iskender ısmarlarsanız hava ısınınca gelirim :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gelmen çok iyi olur Burak..İletişmde olduğun arkadaşların da varsa, tabi her birimizin arkadaşı, dostu gelsin, kışa rağmen güzel bir buluşma olsun :good:

Gideriz Çağatay Abi, yok ama köfteci yusuf olur mesela uygun fiyatlı hem :)

OOo.. :sulanma: Kerem Abi, sen gel yeter ki, Bursa tarihinde böyle vectra görsün..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamdır Emre Abi, teşekkürler katılımın için şimdiden..Talep oldukça herkes için esnek bir zaman belirleyelim hep beraber...