Bursa Buluşmaları...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamdır ;) 26 Ocak-Pazar günü Bursa buluşması olacak..Yer hakkında fikri olan?Pazar alanları bence uygun olur...Ya da okul bahçeleri...Rahat resim çekebileceğimiz yerler olsun...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bi aksilik olmazsa 17 Ocak akşamı yola çıkıyorum Bursa'ya doğru Antep'ten. :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BURSA ASTRA TEAM Buluşmasından....

Böyle bir buluşmanın varlığından haberim olduğu gibi tüm işlerimi erteledim..Çünkü daha önce kapsamlı bir opel buluşmasına katılamamıştım...Yaklaşık 24 araç geldi ve bunlardan 2 si astra dışındandı..Biri ben, diğeri de forumdan 1.3 cdti kırmızı corsaya sahip özgür abi idi..Çok sıcak bir karşılama ve iletişim vardı...Ben resim çekinip ayrıldım..Astra team grubunun bursa lideri Kenan Abi ve diğer katılımcılar carting-çay-poğaça-kahve programı yaptılar..Biz katılamadık tabi..Ancak darısı bize olsun diyelim...Biz bu kadar opelci toplayamazken, astra grubu sadece astra dan 20 den fazla araç getirdi...Kutluyoruz kendilerini...Buyurun resimler..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
kardeşim hiç merak etme bizde yaparız bişeyler olmadı fotoyu çoğaltırız mitinglerdeki gibi:)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim hiç merak etme bizde yaparız bişeyler olmadı fotoyu çoğaltırız mitinglerdeki gibi:)

Ooo..Orası öyle Çağatay Abi :D adam (sözüm ona) mitinge gidiyor, gelen 600-700 kişi; tv kurumuları sağolsun katılımı fazla olan mitinglerden görüntülerle süsleyip sanki 10binlerce kişi gelmiş gibi lanse ediyorlar :)

ozkan_kralhayalet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar bize nasip olursa geliriz.ama haberimiz olsun artı ben ist tuzladan gelecem bursayı bilmiyorum.bi yerde buluşup konvoy şeklide gitsek daha güzel olmazmı ?

Faraway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen yeter ki gelecek ol , biz seni Bursa girişinde karşılarız grup olarak.
Beni de dahil edebilirsiniz buluşmaya , direkt olarak , telefonum BURAK53 nickli arkadaşımda mevcuttur zaten.