Bu araç hakkındaki yorumlarınız

garanti24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim abi bakmıştı bana telefonda bilgi ver demişlerdi yürüdügün bi sefer gördüm ama tam akılımda kalanlar içi iş varmış arka amortisörler yapılması gerekli imiş tabi motoru kim nasıl şekilde yapmış onada bakmak lazım bunu yazan ibrahim abi idi ama bakmak lazım yakından geri kalanlar kolay iş işi bilenlerle ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanılmıyorsam bu aracdı gecen sene iki arkadaslarım baktı, begenmedi ki iyi calibracıdır bakanlardan bir tanesi ,sonra istanbuldan ecotec calibra aldık bakan arkadaşa,
klima kompresörü 500 TL civarı,sunroof 500 TL civarı
abs beyinden ise o da biraz masraf açar yok sensördense fazla tutmaz ama sensörden olsa sahibi de hallederdi düşüncesindeyim ayrıca calibra alacaksanız hiç sorunu olmayanı,oynanmamış olanı tercih etmelisiniz ,aksi durum başınız çok ağrıtabilir, ankaradaki talip olduğunuz sihay aracı kaçırmayın derim

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim abi bakmıştı bana telefonda bilgi ver demişlerdi yürüdügün bi sefer gördüm ama tam akılımda kalanlar içi iş varmış arka amortisörler yapılması gerekli imiş tabi motoru kim nasıl şekilde yapmış onada bakmak lazım bunu yazan ibrahim abi idi ama bakmak lazım yakından ...
evet doğru kardeşim İbrahim ve bizim İsmail baktı almadılar o aracı,ismail calibranın kurdu gibi cok calibra geldi geçti elinden...

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi şimdi bende bulmuştum bursada bi tane calibra okan abiyi aramıştım adam motor yaptırdık demişti ama nasıl motor yapıldı diyorum ne kullandınız diyorum adam bilmiyor motor yaptırmış sordum okan abiye c20 ne piston kullanılmış olabilir dedi bende geri cekildim bi fiyat verdim ama onuda arac sahibi kabul etmedi :D

garanti24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacğım araca modif yapacağımdan dolayı aracı ne kadar ucuza alırsam o kadar iyi diye düşünüyorum, motoru en az 400hp yapmak istiyorum, bunun içinde 5000 tl yetermi acaba,

klima kondansörüde yok aracın galiba (radyatör) zannedersem komple sökülmüş, 12500'e bıraktılar, araç başında pazarlık yapsam dahada düşer diye düşünüyorum çünkü bayadan beri satılık, siz deyin 1 yıl ben diyeyim 2 yıl

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacğım araca modif yapacağımdan dolayı aracı ne kadar ucuza alırsam o kadar iyi diye düşünüyorum, motoru en az 400hp yapmak istiyorum, bunun içinde 5000 tl yetermi acaba,

klima kondansörüde yok aracın galiba (radyatör) zannedersem komple sökülmüş, 12500'e bıraktılar, araç başında pazarlık yapsam dahada düşer diye düşünüyorum çünkü bayadan beri satılık, siz deyin 1 yıl ben diyeyim 2 yıl
abi şimdi bu aracı kötülemek de olmaz ama ben kendimden örnek vereyim istanbulda temiz calibra bulamamıştım parama göre 10000 TL ye benim aracı bursadan aldım hiç bakmadan sonra macera başladı elimin değmediği yer kalmadı neresi rahatsız ettiyse değiştim bana 20000 TL kadar haracama yaptırdı şayet benim gibi sesten,yırtıktan pırtıktan,ıvır zıvırdan rahatsız olacak kadar calibra hastası iseniz söylediklerimi düşünün asla ucuz calibraya yanaşmayın,motoru birşekilde halledersiniz ama kaporta bakımından yorulmuşbir calibrayı adam etmek için çok para harcarsınız

garanti24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet, kaportası bitik araca 20bin de harcasan adam olmaz, bakalım bu hafta sonu aracı görmeye gideceğim, kaportası ve döşemeleri düzgünse değerlendireceğim, bende de yırtık pırtığa takıntı var, sonuçta otomobil fabrikasında çalışıyorum ve bu konularada hassasım

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi acıkaca konuşmak gerekirse bu aracın pistonlarını bulmak bi hayli zor 400 hp demişsiniz bu arada cok yapan oldu c20let bursada bu işide zor yaparsınız acıkcası cok anlayan yok bu aractan ama bu dediginiz paralara biraz zor olur o hpler acıkcası ..

garanti24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi acıkaca konuşmak gerekirse bu aracın pistonlarını bulmak bi hayli zor 400 hp demişsiniz bu arada cok yapan oldu c20let bursada bu işide zor yaparsınız acıkcası cok anlayan yok bu aractan ama bu dediginiz paralara biraz zor olur o hpler acıkcası ..
Daha önce böyle bir deneyiminiz oldumu? şimdi gözüm korktu:eek: dertsiz başımıza dertmi alıyoruz:(