bridgestone mu michelin mi

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin astrada gelen orj. lastikti modelini bilemicem.snr goodyear eagle ventura alınınca çok daha memnn kaldım micheline göre.genel anlamda en ii bridgestone.babamn eski aracında wardı o lastikler.mercodaki continentaldan daa bize yakındı.al bi çin lastii çık otobana yüksek hızda yarım saat git yarılsın:p şaka bi yana da ben gene de bridgestone yda goodyear diorum....

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
55 yanak Continental sonra michelin energy kullandım ve şimdi brid.turanza kullanıyorum. Kesinlikle bridg.turanza derim. Çok daha iyi yol tutuyor.

Ayrıca hamuru en yumuşak olan michelin'dir.

Auxera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar saolun walla gorusler geldikce biraz daha bridgestone a kayar gibi oldum bi kac kisi good year demis onları bi inceleyip karar vericem galiba cok saolun

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin bence..

Ama ben olsam Dunlop veya contiental alırdım..çok memnun kalırsın..

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bridgestone.michelin yuwarlanma direnci çok fazla.hatta ben goodyeardan acaip memnunum.tekrar alsam goodyear önceliim olurdu heralde.özellkle hydragripler.....
bu faorumda daha önce buna benzer bir konu açılmıştı gazetede yapılan bi karşılaştırma vardı ve michelin'in direnci en az çıkmıştı yol tutuşunda ise sanırım continental 1. michelin 2. idi

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşım michelin pilot primacy alabilirsen michelin...ama o kadar para veremem dersen bridgstone turanza er 300
uzun ömür, özellikle kuru zeminde yüksek yol tutuş = michelin
ıslak zeminde daha iyi yol tutuş,sessiz lastik = bridgstone

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
istersen bu adresi bi incele...her marka var...bi karşılaştırma falan yaparsın
www.lastix.com/pinfo.asp?pid=1683

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu faorumda daha önce buna benzer bir konu açılmıştı gazetede yapılan bi karşılaştırma vardı ve michelin'in direnci en az çıkmıştı yol tutuşunda ise sanırım continental 1. michelin 2. idi

modeline göre değişir o olay bence.ama michelin ilk lastikti we goodyear'a geçince daha bi az yakar gibi oldu.uzun mesafede tüketimi ölçeriz.heaa oynayan miktar 0,5lt. fln olması lazımdı.tam rakam yok aklımda.kullanım tarzıyla da alakalı olabilir ama pek sanmıyorum.ama şu war eagle ventura ıslak zeminde stabil gidebilme konusunda da çok daha başarılıydı.senin dediği son modeller.o testte de genel anlamda birinci bridgestone olmuştu.inş doğru hatırlıyorumdur...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep derim lastik almak araba almaktan daha zordur diye kapa gözünü al birini gitsin