evet oto saund cular fikirleriniz..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oktay sagolasin taman ben öyle yapim ..yeterince arastirdim galiba en dogrusuda bu cok sagolasin tesekkürler..herkese cok tesekkür ediyorum arkadaslar..

3

35TDA08

Bilgi Girilmemiş
kardes bu iş benım meslegım ama yapmıorum sana sunu soyleyım ana unıte degısmeyecekse kesınlıkle amfi ister aksi taktirde senı tatmın edecegını dusunme bende compenatlar ve sub lar icin iki ayrı anfı war

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bağlayacağın kolonlar kadar ana ünitenin çıkış gücü de önemli. Benim ana ünite JVC, önlerde ve arkalarda anfisiz 16cm'lik JBL GTO6507C kullanıyorum, oldukça memnunum.

+10000000 bende aynısını kullanıyorum anfisiz ve çıkan sesten memnunum özellikle tweeterlardan.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önerileriniz icin tesekkür ediyorum arkadaslar..

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jblin giriş sınıfı ürünlerini bende hiçkimseye çok mecbur kalmadıkdan sonra önermem zaten hifonics iyi markadır bir çok ürününü deneyip dinledik elimizden geldiğince.
temiz ve net ses almak istenıyorsa bence 2 çiftide 16 cm almaya bak benm astra g kasa bundada önler 16 arka kapılar 13 cmdi biz arka kapının saç tarafına işlem uyguladık içden 16 cm yapıp 2 çift 16 cm takdık sonuçda daha kaliteli yüksek güçler alabilmek için sizede tavsiye edeceğim ürünler infinty referance serisi ,kappa serisi, hertz esk hsk mille serileri jbl in gtı serisi çok iyi bunlarada orada varsa bakabilirsiniz 2 çift 16 cm componenti karar verin hangi ürünü alacağınıza ona göre güsel bir ampli önerisindede bulunurus ampliyi koltuğun altına gizli biryere monte edersiniz orada kalır temiz güçlü bir ses elde edersiniz izmirde olsaydınız kendi aracımdaki sesi dinleyip fikir edinebilirdiniz

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak cok sagolasin bilmiyorumki 16 cm likleri hangi islemle taktiniz arkalari anfi icin de koltuk altinin disinda yer yok zaten koltugun altinda da kalorifer var uydurmaya calisacagiz ama tahmin ediyorum bu islemin tamamini türkiyede yaptirmam gerekiyor burda bu isi yapabilecek bir babayigit yok kolonlarin enine derinligine her türlü uyacagindan emin olsam bagaja atip getirecegim Türkiyede yaptiracagim da bilmiyorum sonra alirimda ya uymayiverirlerse diye endiseleniyorum ..kafam karisik belkide hicbirsey almadan Türkiyede (Adanada)güvenilir isinin ehli bir ustaya ben güzelbir ses istiyorum ne gerekiyorsa yap diyecegim herhalde en dogrusu bu ama hifonics i Tr de bulmak yada bu fiyata neler bulabilirim ..daha dogrusu biraz toparlayim iki takim comp ve comp lari doyuracak bir anfi ..kalite olsun .fiyati ayrica ortalama iscilik fiyati hakkinda beni bilgilendirirsen sevinirim..

Son düzenleme:

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptıracağın yere ve mekana göre montaj fiyatları değişebilir ama 400 500 ytl civarına 2 çift giriş sınıfı kaliteli component bulabilirsiniz türkiyede hifonics markasınıda ithal eden promet grupdu sanırım bunlar getiriyorlar hifonics ürünlerini ama ellerinde aradığın bu ürünler olmayabilirde bu konuda tam bişe diyemem.
arka kapıları 16 cm yapma projesinide şöyle açıklayayım eğer işinin ehli bir montajcıysa aracın iç sacını 13 cmden 16 cme genişletebilir biz böyle yapdık zaten çerceve vs ile de destekleyeerek tam oturdu component arka kapıya.
hifonics in dediğinis serilerini dinleyip beğendiyseniz 2 çift 16 cm componentini alıp türkiyede taktırabilirsiniz sorun çıkmaz ampliyide oradan ayarlayıp getirirsen tam olur hıfonicsin kendi amplisini alabilirsen dahada iyi çalacaktır örnek olarakda hıfo nun şu serisi işini görebilir Hifonics ZEUS ZXI 6410

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak ben sana biraz daha aciklayici yazim burdan aldigim complar velevki sorun cikardi olmayiverdi diye yola cikarak Türkiyede örnegin senin yasadigin yerde bir anfi ve iki cift kalite compu ne kadara alabiliriz hifonics olmasi sart degil kaliteli birsey olsun yeter marka yazarmisin bütce olarak ortalama 1000 lira düsünüyorum..

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi izmirde ikamet ediyorum ben burdada montajın yapılır ayarlanır component ve sterıo amplinide bir şekilde burdan yada istbuldan getirtiriz sorun yok o konuda arabaya işlem yaparlar 2 çift comp ve sterıo için 1000 liran varsa yeterli orta yollu bişeler çıkabilir 2 çift infinty referance 6510 yada 6520 modelini alırız bunlarada infinty 7541 a yada 475 a ampli ayarlanır tam oturur sistemin yada hertz de focalde seçebiliriz bütce kısıtlı olduğundan seçeneklere göre en iyi çalanları dahada artırabiliris
ben orada olsam yurt dışında kendime ampli getrtmeyi düşünüyorum ama iyi bir tanıdık bulamadım hıfonics bürütüs BXI 1610D 2 tane yada tek cococosus yada goliath lasım sizin oralarda varsa şunların fiyatlarını öğrenebilirmisin bana ne kadar http://www.hifonicsusa.com/Hifonics_GenXXV_Amplifiers.html dediğim ampliler bu ilk 2 sıradakiler burda bu ampliler yok

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kendime bir sistem topluyorumda bu aralar ampli arıyorum kendimi yurt dışına werdim getirtmem lasım ampli buralarda çok pahalılar .sizden ricam hıfonisin dediğim serilerini oturduğunuz yerde varsa sorarmısınız fiyatları nedir ne değildir ona göre uygun gelirse fiyatlar sizde yardım ederseniz bana ben parasını gönderirim size siz getirirsiz malı burda hem tanışır aracınıza sistemi felanda bağlatırız 1 ohmda 1500 rms üstü 2 amplide olabilir

Son düzenleme: