Booster performance???

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Booster performance???

Booster olarak değil ama Diesel Box olarak Odak Garage tedarik ediyor..
Benim aracımda yaklaşık 6 aydır mevcut, yakıt ortalamasında 1-2'ye kadar düşürdü, beklediğim performansında kat kat fazlasını aldım diyebilirim..

Dizel araçlarımızda kasa ağır olduğundan, motor küçük kalıyor, Diesel Box ile motorun rahatladığını ilk kullanışta anlayabiliyorsunuz..

Detaylı bilgi için Odak Tarık Bey ile görüşebilirsiniz..

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi booster gerçekten güzel bir alet kullandığında inanamıyosun ben 1,3 dizelle patinaj çekiyodum, ama gerçek şu ki senin yerine gaza daha fazla basıyo diyim ayrıca arabayı o kadar iyi toparlıyo ki bir süre sonra daha fazla basma isteği uyandırır tabi buda oldukça fazla yakıtı etkiler. Ayrıca açma kapatma tuşu da var, Odakta Tarık abi denetiyor istemezsen sökülüyor.

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

recepakcay link' Alıntı:
Abi booster gerçekten güzel bir alet kullandığında inanamıyosun ben 1,3 dizelle patinaj çekiyodum, ama gerçek şu ki senin yerine gaza daha fazla basıyo diyim ayrıca arabayı o kadar iyi toparlıyo ki bir süre sonra daha fazla basma isteği uyandırır tabi buda oldukça fazla yakıtı etkiler. Ayrıca açma kapatma tuşu da var, Odakta Tarık abi denetiyor istemezsen sökülüyor.
Ben Diesel Box'dan bahsetmiştim sadece :) SprintBooster ap ayrı bir dünya zaten :)

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AEE25 link' Alıntı:
Ben Diesel Box'dan bahsetmiştim sadece :) SprintBooster ap ayrı bir dünya zaten :)

Haklısı kardeşim zaten box olmadan booster dizelde bence yapılmamalı ama booster tek başına yakıtı artırıyor bence

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nuri abinin sorduğu Ankara'daki firmanın uygulamaları. S.B veya box değil. :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

eketen link' Alıntı:
Nuri abinin sorduğu Ankara'daki firmanın uygulamaları. S.B veya box değil. :)
Biz yanlış anlamışız o zaman.. :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siteyi incelediniz mi? Güzel şeyler var gibi ama  questionnn

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet Emre'cim. Booster performance firmanın ismi. Geçen yıl yaptıran birisi bu yıl dynoda 138 hp ve torque 250 olarak çıktığından bahsediyor. Yakıtta da 1-1,5 lt düşüş varmış. Eksozdan duman olayı yok diyor ama zaten DPF olan araçlarda herhalde duman çıkmasını bekleyemeyiz zaten diye biliyorum.