2024 Mokka Ultimate modellerde Özellik eksiltmeleri

Nurim

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2024 model peşin ödemeyle ısmarladığım Mokka arabada Navigasyon, otomatik park, kablosuz şarj ve alcantara koltuk özelliklerinin çıkarıldığı söyleniyor. Bu konuda bilgisi olan var mı.

cenkgs

Kayıtlı Kullanıcı
67-Zonguldak
Siteyi ziyaret et
Sitedeki özelliklerde bunlar görünmüyor. Vergi dilimi sebebiyle bazi özellikler eklenip cikarilabiliyor. Makyajlı corsa'da da aynısı oldu. Diğer markalar da benzer şeyleri yapabiliyor.

Nurim

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Satış yapan bayinin bunları bilip söylemesi gerekiyordu. 2024 ilk üç ayın araçları 2023 de sonlarında üretimden çıkıyor. Bayilere bunu bildirecekler; "şunlar eksildi veya şunlar eklendi" diye, alan adamda bilecek neyi aldığını.

cenkgs

Kayıtlı Kullanıcı
67-Zonguldak
Siteyi ziyaret et
O konuda haklısınız ama aracı almadan evvel sizlere donanım çıktısı verilmedi mi ? Mesela ben 2023 Corsa sahibiyim. Aracı almadan evvel bilgisayardan donanım çıktısı verdiler aracınızda bunlar bunlar olacak diye. Ayrıca internette opelin kendi sitesinde de donanım listeleri güncel şekilde yayınlanıyor.

mokoko

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Alalı 20 gün oldu
Park asistanı yok-Navigasyon yok-Krom kaplama logo yok (artık siyah renkte)
Stepne yok
Alcantra ve Kablosuz şarj var
Biraz pişmanım açıkçası alt paket veya 2023 almak daha mantıklıymış. giderek malzemeden çalıyorlar.

Nurim

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracı alırken verdikleri listede tüm özellikler vardı. Belgesi elimde. Adamlar kabul ediyorlar. Adıma tescil edildi ama iade etmeyi kabul ettiler. Ya tam dolu özellikli 2024 model bulacağım ya da arabayı iade edip 2023 model sıfır alacağım.

Merhaba
Alalı 20 gün oldu
Park asistanı yok-Navigasyon yok-Krom kaplama logo yok (artık siyah renkte)
Stepne yok
Alcantra ve Kablosuz şarj var
Biraz pişmanım açıkçası alt paket veya 2023 almak daha mantıklıymış. giderek malzemeden çalıyorlar.
Mokobo seninkinde kablosuz şarj var mı.

mokoko

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracı alırken verdikleri listede tüm özellikler vardı. Belgesi elimde. Adamlar kabul ediyorlar. Adıma tescil edildi ama iade etmeyi kabul ettiler. Ya tam dolu özellikli 2024 model bulacağım ya da arabayı iade edip 2023 model sıfır alacağım.

Mokobo seninkinde kablosuz şarj var mı.
Evet var. Ultimate paket.

Nurim

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Benimki de Mart 2024 Ultimade model ama kablosuz şarjı yok.

mokoko

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Evet var. Ultimate paket.
Başka telefon denediniz mi telefon kaynaklı olabiliyor iPhone çalıştırdı ama xiaomi calistirmadi. Ama bende Hakikaten araçtan soğudum bir tek ekstra özellik kablosuz şarj var başka bişey yok bomboş 2023 ultimate inceledim 2024 daha doludur dedim. Radarı çarpışma onleyiciyi en alt paketlere bile koymuşlar logo falan çok çirkin olmuş nerden bulastim bilmiyorum almış olduk artık....ha bide unutmadan sadece arka kamera var sanırım 2022 hem ön hem arka kameraliydi.

Nurim

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Biz arabayı teslim anında telefon yerine baktık. Kablosuz şarj logosu yoktu. Satış elemanına ve teknik elemana sorduk şarj var mı diye onlarda yok dedi. Yoksa denemedik. Avrupa ülkelerinde satılan Mokka larda çok fazla özellik var. Türkiye ye gönderdiklerinden boyuna özellik çıkarımı yapıyorlar, yani türkleri adam saymıyorlar.
Size birşey soracağım: telefon ekrana projeksiyon olarak yansıtılıyor mu. Çarpışma önleyici yok mu.