Bluetoothlu Araç Kiti Önerileriniz...

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar...
Trafik Yeterince Tehlikeli Birde Ben Tehikeye Atmayım Diyerek
bluetoothlu araç kiti almaya karar verdim kulladınız veya bildiğiniz memnun kaldığınız kitler varsa paylaşırsanız sevinirim
Paylaşımlarınız İçin Şimdiden Teşşekkürler...

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işin ehli parrot tabii ki ama biraz rakam tutuyor, ucuz olanda bluetooth'lu transmitterler var onlarda gayet iyi. Ben ragadis olanı kullanıyorum gayet iyi. İki problemi var. Birincisi telefonun bluetooth'u acık olduğu için şarjını bitiriyor(gerçi hepsi aynı), diğeride şehir değiştirdiğinizde temiz radyo frekansı bulmanız gerekiyor onun haricinde güzel ve ekonomik

Ahmet Altınçubuk

uzman8181

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al bir navigasyon cihazı 130-170 tl arası bişey hem buluetooth sorununu çöz hemde film izle navigasyon olarak kullan gerisi sana kalmış:)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bluetooth kulaklık al daha ucuz 59TL sadece araçda değil normal hayatta kullanımı gercekten gerekli oldu artık.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

careful56

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biraz konunun dışında olacak belki ama ViseeO diye bir bluetooth markası gören duyan bilen varmı?

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
katılıyorum. samsungun bi modeli var. süper devamlı kulağında da takılı kalmak zorunda değil.

http://www.hepsiburada.com/Liste/sa...x?productId=telbkulsamhm1500&categoryId=16218

bildiğim kadarıyla çift telefon kullanabiliyorsun.

bunun aynısından bende aldım cok güzel kaliteli dediğin gibi gün içerisinde ihtiyac duymadım mı yakama takıyorum nokia e72 de uyumlu tek sıkıntı ortadaki tuş basınca son aranan numarayı otomatik arıyor bazen emniyet kemerine denk geliyor bu tuş :)