vectra b ön sol cam kızağı bulamıyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aslında aranıza yeni katıldım.formdaki teknik seervis olayı süper.şimdiden teşekkürler. benim canavar 97 vectra 2.0 cd. ön sol taraftaki camı açarken birden eğildi düştü falan derken yerine oturtum doğru sanayiye gittim. kaportacı söktü cam kızağının değişmesi lazım dedi. gerçektende gitmiş. şunuda doğru ifade ettim mi bilmiyorum ama motorlu yerdeki krikonun kızakları değil, cama monteli olan kızak. fakat bende burda bulamadım (van erciş te). van a gittim bulamadım.serviste yok dediler ancak çııkma bulmam lazımmış. buralardada çıkmacı yok.yani parça öyle bozulacak bişey değil dediler.o yüzden yenisi yok.eğer bu konuda yapılacak bişey varsa yazarsanız sevinirim. veya çıkmacı tel i falan varsa sevinirim. birde canavar a goodyear exellence lastik aldım. kışlıklarım snowways 2 idi. memnundum ama düz yolda çok fazla ses oluyordu.yaz için forumlara falan baktım. ayrıca lastik sitelerinin inceledikten sonra goodyear almaya karar verdim gerçi daha taktırmadım ama hafta sonu gelecek. lastik konusundada fikirlerinizi bekliyorum. opelin yenisiyim bu yüzden detaylı yazdım. bende bu lastiği kullandıktan sonra lassa,michelin,goodyear karşılaştırmasını detaylı olarak kendime göre anlatacam. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Lastik konusunda bildiğim kadarı ile bilgi vereyim. Van'daki yol koşullarını bilmiyorum. Lastik seçiminde bulunduğunuz yörenin yol ve iklim koşulları önemlidir. Goodyear yumuşak hamurlu olduğu için çabuk deforme oluyor, lassa biraz serttir. Bu dayanıklı olmakla beraber yol konforuna yansır. Michelin orta sert, konforlu ve daha sessiz. Fiyatları da genelde birbirine yakındır. Yanlız dikkat edin, lastikler yatık olmasın. Mutlaka lastiklerin DOD numaralarını kontrol edin.

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 opel vectra sol cam kızağı (motorlu olan değil) yukarı aşağıya doğru inerken ve kaldırırken kırılacakmış gibi ses çıkarıyor.Camcıya götürdüğümde kızak tırnağında sorun var diye söyledi.Parça getirilirse yapabileceğini söyledi.Servis ve çıkma olarak fiyatları hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların konu hakkında bilgi vermesini istiyorum.Ayrıca hangi lastik modeli opel için uygunsa yazarsanız sevinirim.Hepinize Opelce günler dilerim.

benimde sağ cam düştü..elimizle ayarlayıp kapattık..motorda birsey yok...camı tutan kızak lazım.bende izmirdeyim..camı kullanmıyorum..üzerini siyah bantla yapıstırdım ki yanlışlıkla acmayım diye...eger yaptırırsan fiyat ve nerde yaptırdıgını yazarmısın...

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar fiyatlar konusunda veya da bunları bulabileceğimiz site ismi bilen arkadaşlar var mı?