beyaz ampul?

aker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani mtec için senin cevabın soru sormadan verildi aslında...
philips için yorum yapamıcam...
-------------------------------------------------------------------------
MTEC COSMOS BLUE XENONLU ARAÇLARIN UZUNLARINA TAKMAK İÇİN ÜRETİLDİ. 4750K IŞIK RENGİ VARDIR.

UYARI!!!

MTEC COSMOS BLUE , MTEC SUPER WHITE DAN DAHA BEYAZDIR VE XENONA EN YAKIN RENGİ VERİR. ANCAK MENZİLİ ONUN KADAR YÜKSEK DEĞİLDİR. O YÜZDEN GÖRÜNTÜ YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN, SİS LAMBALARINA VE UZUNLARINA TAKMALARINI TAVSİYE EDERİM. KISA FARLARDA MENZİL OLARAK RANDIMAN ALAMAZSINIZ!!!
-------------------------------------------------------------------------

mdursungul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Ben gecen hafta Philips diamond vision 5000k H1 taktırdım arabamın kısa farlarına. 1 haftadır hiçbir sorun yaşamadım. Çukurada girdim 3 saat aralıksız gece yolculuğu da yaptım ama ne bir arıza gordum ne de bir rahatsızlık hissettim. Hem aldıgım yer kendisi taktı ve tam 5000 saat garanti verdi eğer patlarsa yanarsa getir değiştiririz dedi. Bence hiç beklemeden alın benden tavsiye. Birdaha sarı ışığın yanından bile geçmezsiniz :)

Bu arada ben peşin 85 ytl'ye aldım. 95 ytl'yi de 8 taksite bölüyorlardı.

ugurcan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdursungul' Alıntı:
Selamlar,

Ben gecen hafta Philips diamond vision 5000k H1 taktırdım arabamın kısa farlarına. 1 haftadır hiçbir sorun yaşamadım. Çukurada girdim 3 saat aralıksız gece yolculuğu da yaptım ama ne bir arıza gordum ne de bir rahatsızlık hissettim. Hem aldıgım yer kendisi taktı ve tam 5000 saat garanti verdi eğer patlarsa yanarsa getir değiştiririz dedi. Bence hiç beklemeden alın benden tavsiye. Birdaha sarı ışığın yanından bile geçmezsiniz :)

Bu arada ben peşin 85 ytl'ye aldım. 95 ytl'yi de 8 taksite bölüyorlardı.
nerden aldinki?bende izmirdeyimde :)
bide simdi 85 ytlye hem park hem kisami kutu icinden kac ampul cikiyo yani?

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende philips diamond vision var aydınlatma konusunda özellikle yağışlı havalarda memnun değilim. bir çift de osram silverstar var aydınlatması çiok iyiymiş henüz takmadım kışa girerken takmayı düşünüyorum yazın biraz şekil olsun :D

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berat' Alıntı:
Arkadaşım "phılıps diamond vision" alırsan memnun kalacağından eminim.

Bu ampuller 5000 kelvin olduğu için senin orjinal GM'nin taktığından çok daha iyi verim alıcaksın emin ol :good:

namık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz ampulle boşuna para verme biraz daha bekle bence widewiew 8000k indirimde .bnce ondan al bnm zafirada var

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
namık' Alıntı:
beyaz ampulle boşuna para verme biraz daha bekle bence widewiew 8000k indirimde .bnce ondan al bnm zafirada var

arkadaşım aydınlatmayı gösteren bir resim koyarsan iyi olur.Bu arada fiyatı nedir?

herby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben dün uyguladım benim corsa B araca.. Memnun kaldım.. Mtec super white..

özberk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bence phılıps ampul al aydınlatma süper oluyor biraz pahalı ama en iyi aydınlatma onda