opel'in eksıklerı ve hataları nelerdır ?

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben passattan ve golf den sonra astra h a gecen bırıyım dogal olarak spesıfık kıyaslamalar yapıyorum kendı kullandıgım aracları kıyaslıyorum kullanmadıgım arac hakkında fıkır beyan etmıyorum ama vakıt buldukca hala vw showroomlarına gıttıgımde hala vw nın kendı arabamdan daha oturaklı daha kalıtelı oldugunu goruyorum o zaman gıdıp golf alsaydın tekrar dıyeceksınız muhtemelen ama o donemkı bütçem yeterlı degıldı bu yuzden ama yıne alman otomobılınden sasmamak ıcın opel aldım.goruslerıme katılan katılmayan,yorumlarıma cevap veren vermeyen herkese saygılarımla

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam 2 koltuğun öne yatması değil de sol koltuğu sağa takıp, sağ koltuğu da sola takmak olmaz mıydı? Acaba fark eder miydi yoksa babanız mı iki koltuğun yatmasını istedi? Gerçekten komik hocam hehe :D

Koltukları yer değiştirmeyi düşünmedik değil ama yapı itibariyle olmaz, hava yastık bağlantıları ve koltuk ayarlama kolu ters de kalırdı. tamam karadnizliyiz (laz) ama o kadar da değil yaf...

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelı seven arkadaslara soruyorum gucunuz yetse vw audı mı alırdınız opel mı bence opel orta sevıyenın ıyısı oldugu ıcın alıyoruz ;)

ayrıca aklıma yenı geldı her ay mutlaka gıdıp servıse kapıların dıllerını gres yagıyla yaglayıp yalandan 2de fısfıs attırıyorum kı psıkolojık olarak ses gelmıyor tavsıye ederım kapıdan gelen sesler ıcın :D

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelı seven arkadaslara soruyorum gucunuz yetse vw audı mı alırdınız opel mı bence opel orta sevıyenın ıyısı oldugu ıcın alıyoruz ;)

Gücüm yetse şunlardan bir tanesini alırım:

1. BMW 5 serisi
2. Audi A5 veya A7 (imkansız ama hayal işte :D)
3. Opel İnsignia

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden olmasın ki? İnsignia'yı seviyorum ben. Aslında imkan olsa 1-2 yılda bir araba değiştiririm :D

benımde hayalım astra cabrıo almak :D h kullandım sımdı gtc aldım sonrakı adımım cabrıo emın adımlarla gıdıyorum hedefe :D

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende aynı şekilde düşünüyorum. ilk arabam 96 vectra b idi. model yılı ile diğer arabaları kıyasladığımda ucuzların en güzeli olduğu için tercih etmiştim. tabi arabanın kasasına lise yallarımdan hayrandım o ayrı :) bu arabayı 2008 yılında 11.250 ye almıştım ama cebimde param olsa tabiki liseden beri aklımda olsa da gider Audi A6 yada BMW 5.30D alırdım.
şuanda audi nin A5 kasası çok hoşuma gidiyor. hem sedan hem spor.