Benzine zam mı demiştiniz?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Allahlarından (tabii varsa) bulsunlar, kendisini seçmeninden üstün gören hiç bir siyasiye hakkımı helal etmedim etmemde.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İnşallah çıkar bir yerlerinden.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben illet olurum arkadaş. Aslında içimden kan kusmak geliyor ulan ben araba 40 kr yakıyor diye gitmediğim gelmediğim adam kalmadı adamlara bakar mısın? Ben böyle adaletin... yazıklar olsun hakkım varsa hepsine zehir zıkkım olsun. Ağzından burnundan fitil fitil gelsin ölmesinler sürünsünler... yalvarsınlar öleyim diye ama ölmesinler.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Opet bende bitmiştir arkadaşlar. Bu durumu ancak bu şekilde protesto edebiliriz. Başka bir yolu olduğunu sanmıyorum. Antiopet diyorum......

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde bunlar gibilerine valan haini denir bunların Allahı kitabı yatacak yeri yok kendileri paşalar gibi yaşıyor yetmiyo bide yedi sülalesini paşalar gibi yaşatacaklar bunları biz başımıza getiriyoruz bunlar kendilerini bişey sanıp milleti süründürüyorlar hedefleri 2023 ya o tarihe kadar ülkeyi sömürüp 2023 te lozan barış antlaşması bitince ülkeyi satmak zaten israile amerikaya satıldı. opette benim için bitmiştir aslında büyük bir organizasyonla büyük bir beraberlik yapılıp opet ve bezin fiyatları protesyo edilmeli

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hani bir zamanlar İsrail mallarını millet boykort edelim diyordu. Şimdi şu haberden sonra daha hiç bir şey denmez.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iktidarı savunmak gibi anlaşılmasın. biz de şirket araçları ve şirket personelinin kendi araçları hatta yakınlarının araçları için shell ile anlaşma yapmıştık. herkese taşıt tanıma dağıtılmıştı. kdvsiz tutar üzerinden %7 indirim vardı. bi kaç kere kullanmıştım. yani olağan bir durum. şirketler potansiyel gördükleri firmalara kuruluşlara böyle indirimler verebiliyorlar. meclis de potansiyeli olan bir yer. gereksiz bir ton makam arabası var. bence eleştirilmesi gereken bu olmalı.