belediye otobüsünün gazabına ugradım :(

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var abicim var keyfi yapanda var aceleden yapanda 1 müşteri fazla kapıcam diye sen yol vermedin diye bide bu filmlerdeki psikopat minibüs şoförlerine özenenlerde var yani hepsi senn düşündüğün gibi iyi niyetli değil ki çokta şahit oldum ist da. bir ay önce üsküdarda yolu kısaltıp güzergahından gitmeyen ve hız yapan liseli bir kardeşimizi altına alıp sürükleyen ki görmemiş bile çarptığını gözünü ne kdr para hırsı bürüdüğünü sen düşün artık.
o dediğin olay dolmuşcu dimi onu diyorsun galiba??

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Minübüsçüydü o sanırım çocuğu altına almış haberlerde izlemiştim e buda bir örnek..

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet dolmuşcu öldürdü çocuğu. bu gibi olaylarda birde kazadan sonra aracın çekildiği parka gidip frenleri boşaltıp yada farklı şekillerde çalışmaz hale getirip suçu üzerlerinden atıyorlarmış.

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi onlar ara sokaklarda bi gidiyor desen otoban sanki..ümraniye üsküdar dolmuşlari rallici hep..diğer dolmuşculari bilmem ama bunlar tam rallici..

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al birini vur ötekine genelleme yaparsan çoğu aynı. efendileri var ama çok az. araba kullanırken babam yanımda olunca bir minibüsün yanından geçerken adam gözlerini dört açıyor minibüs biraz hareketlense nerdeyse el frenine asılcak o kdr korkmuş adam.

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize sonsuz teşekkür ederim dün sabah sıhhiyenin ilerisinde gara dogru dönüşün oradan dönüyorum tandoğan tarafından da süratli bir araç geliyo malüm sabah trafiği bende durdum sonra arkadan küüüt diye bir ses geldi dedim hayırdır aynadan bi baktım dibimde kırmızı bir otobüs indik aşağıya neden duruyosun diyo dedim sen manyakmısın yaa körmüsün dedim araba geliyo herkezi kendinizmi sanıyosunuz baktı bağırıyorum birde haksız sustu baktık falan tamam dedi çekelim trafiği kapatmayalım hallederiz dedi yok dedim polıs gelecek o arada ilerdeki kavşaktan sorumlu polis geldi büyük şehir belediyesinin yeni binasıının oraya çekın dedi karşısına araçları oraya aldık tekrar polisi aradim yarım saat sonra geldiler tutanak vs vs..
Valla işin doğrusu 1995 ten beri ehliyetim var 1997 den beri araaba kullanırım ilk kazam trafikte ona mı yanayım arabayı sıfır almıstım dün taksitini yatırdım onamı yanayım valla aslında baya canım sıkıldı prosedürüde bilmiyorum bu gün gidip emniyetten kaza tutanağını alıcam sonrada kaskoyu arayacagım bakalım ne dıyecekler
Yanlız o kadarcık vurmayla bile yerimden sarsıldım emniyet kemerini kesinlikle takalım arkadaşlar ...

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... belediye otobüsünün gazabına ugradım diye okuyunca aklımdan araba 2 büklüm olmuştur diye geçmişti ama neyse ki fazla birşey yokmuş.. cana gelecegine mala gelsin derler ama yinede insanın içi cız ediyor. geçmiş olsun tekrar... bizim burada otobüsçüler iyi çok şükür ama dolmuşçulara her zaman hayır duası ederim :D

ersen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 senesinde astramla bogaz köprüsüne doğru en sag seritten giderken emniyet şeridinden gelen belediye otobüsü aynamı koparıp kapıma sürtmüştü önce durdu baktı ben arabadan inerken emniyetten bastı gitti bende peşinden tabi bunu köpri girisindeki durata yakaladım indi şoför arabadan ben vurmadım ispatla kardeşim diyip yolcuları gazlamaya başladı bakın sizin eve gitmenizi engelliyo bu adam falan diyor yolculardan bir kaç kıro buna destek çıkıyo tesadüf trafik polislerinden biri görmüş kazayı ancak olay yerini terk ettiğimiz için rapor tutamadık bende bu sinirle soföre kafa attım tabi bu arada bnim şoföre daldığımı gören kırolar çil yavrusu gibi dağıldı karakolluk olduk görevli memura mukavemetten şikayetci oldu allahtan babacan bir komisere denk geldikte şoföre dedi adamın aynasını kırmışsın o da senin burnunu kırmış ödeşmissiniz bu arada otobüsün kavga sırasında yatma ücretini taleb ettiler ama alamadılar :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 senesinde astramla bogaz köprüsüne doğru en sag seritten giderken emniyet şeridinden gelen belediye otobüsü aynamı koparıp kapıma sürtmüştü önce durdu baktı ben arabadan inerken emniyetten bastı gitti bende peşinden tabi bunu köpri girisindeki durata yakaladım indi şoför arabadan ben vurmadım ispatla kardeşim diyip yolcuları gazlamaya başladı bakın sizin eve gitmenizi engelliyo bu adam falan diyor yolculardan bir kaç kıro buna destek çıkıyo tesadüf trafik polislerinden biri görmüş kazayı ancak olay yerini terk ettiğimiz için rapor tutamadık bende bu sinirle soföre kafa attım tabi bu arada bnim şoföre daldığımı gören kırolar çil yavrusu gibi dağıldı karakolluk olduk görevli memura mukavemetten şikayetci oldu allahtan babacan bir komisere denk geldikte şoföre dedi adamın aynasını kırmışsın o da senin burnunu kırmış ödeşmissiniz bu arada otobüsün kavga sırasında yatma ücretini taleb ettiler ama alamadılar :)
Tövbe tövbe olaya bak ya. Geçmiş olsun.