belediye otobüsünün gazabına ugradım :(

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İstanbul'dada aynı kalaslar var sanırım !! Minübüs,Taksi ve bu bilmem kaç tonluk otobüsü sürüpte hb araç sürdüünü sanan otobüs şöförleri ! trafikten çıksalar sürücülerin bi sorunu kalmicak !!!!

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun..istanbulda da belediyenin eski İKARUS otobüslerinden korkulur..amcam iett şöförü diyor biz bişeyden kaçmayiz millet bizden kaçar:):)

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun..istanbulda da belediyenin eski İKARUS otobüslerinden korkulur..amcam iett şöförü diyor biz bişeyden kaçmayiz millet bizden kaçar:):)

Keyfi sıkıştırmalardan tutun, utanmadan arkadan sellektör yapmaya kadar illet kesim!! kimse kimseye boşuna kin duymaz ! ama genede ilk münasebeti sakin kuruyorum bakıyrm gene öküz gerekeni yapıyrm! Allah bizleri araç mekaniğini ve etkilerini bilmeyenlerden korusunnnn

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keyfi sıkıştırmalardan tutun, utanmadan arkadan sellektör yapmaya kadar illet kesim!! kimse kimseye boşuna kin duymaz ! ama genede ilk münasebeti sakin kuruyorum bakıyrm gene öküz gerekeni yapıyrm! Allah bizleri araç mekaniğini ve etkilerini bilmeyenlerden korusunnnn
onlarda her dk birilerini sıkıştırmıyolardir.ama onlarada hak vermek lazim her gün kaç tür insanlarla ve o trafiklen uraşiyolar..keyfi olarak sıkıştırıcaklarini sanmam.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Valla sağ şeritte durağı var sola geçmeye çalışıyor solda sapak kavşakta yok.. dolu örnek verebilirim.. Şimdi işleri zor tabi ama kamu işi yapıyorlar daha dikkatli ve sabırlı olmaları şart.. Yayalarda cabası, sorumluluğun büyüdüğü yerde dikkat ve sabır,sorumluluk artar..

h.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun....dakikayla çalıştıklarından dolayımıdır nedir ankarada hakkaten toplu taşıma araçları ölümsüz gidiyor :mad:

cagdasca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görünce içim sızladı ya, geçmiş olsun dostum. Herşey halledilir, canını sıkma.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlarda her dk birilerini sıkıştırmıyolardir.ama onlarada hak vermek lazim her gün kaç tür insanlarla ve o trafiklen uraşiyolar..keyfi olarak sıkıştırıcaklarini sanmam.

var abicim var keyfi yapanda var aceleden yapanda 1 müşteri fazla kapıcam diye sen yol vermedin diye bide bu filmlerdeki psikopat minibüs şoförlerine özenenlerde var yani hepsi senn düşündüğün gibi iyi niyetli değil ki çokta şahit oldum ist da. bir ay önce üsküdarda yolu kısaltıp güzergahından gitmeyen ve hız yapan liseli bir kardeşimizi altına alıp sürükleyen ki görmemiş bile çarptığını gözünü ne kdr para hırsı bürüdüğünü sen düşün artık.

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun kardesım bunada sukur buyuk bısey yok ya ona sevın