Bayii'den alınan fiyatlarla ilgili.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Bayii'den alınan fiyatlarla ilgili.

Bilmiyorum sordunmu mar oto gayet iyi indirim yapiyo ben alirken odaktan 700 tl asagi vermislerdi

Yilsev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Bunlarin icinde gene en iyisi opel gercek  
Satista emre bey var birde ondan fiyat alin
Benim adimi soyleyebilirsiniz
Beyaz cosmo bulent deyin tanir.
Yanlis anlasiasin İsmi reklam olsun diye degil tanidigim oldugu icin verebilecegi alt rakami verecegi icin verdim

Referans için çok teşekkürler, ancak Emre bey artık orada çalışmıyormuş malesef. Yine de Opel Gerçek aradığım bayiiler arasında en düşük fiyatları verenlerden biriydi.

Bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki haftaiçi bu işi neticelendirmeyi düşünüyoruz, uzun bir süredir aranızda sayılırım ancak aracı satın alma işim tahminimden daha uzun sürdüğü için okuyucu olarak takip ediyordum.

Umarım bir an önce sorunsuz bir şekilde aracımın siparişini verip, teslim alıp aranıza tam anlamıyla katılmak istiyorum.

Bu güzel paylaşım ortamının oluşmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbuldaki servisler ile ilgili bilgileri aşağıdaki başlıktan öğrenebilirsiniz
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2205.0

İndirim yapmak için mutlaka pazarlık yapın. Tabi aracı alırken çok indirim yapmış bir bayi
hediye vs. konusunda sıkıntı çıkarabilmektedir
Servis olarak aracınızı aldığınız yerlere başvurmak zorunda değilsiniz, daha iyi servislere her zaman gidebilirsiniz
Ama tabi çok fazla indirim yapıp zamanında aracı getirmeyen servislerde olabilir eğer özel sipapiş verdiyseniz
Diğer bayileri kullanmadım ama adı geçen servislerden Odak aynı zamanda Gerçek en çok oy alan bayiler arasında sitemizde
Araç alırken ilgi alaka ve müşteriye olan saygı da önemli tabi aracı alırken mutlaka pazarlık yapmanızı tavsiye ederiz.

avicenna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar
ben de aynı sizin gibi Kocaeli de oturuyorum
aracmı Aralık ayındaki kampanayda almıştım,aynı sizin gibi önce EKcan ile başladım
Ek canların 50 000 tlden aşağı ,inmediği arabaya İstanbulda 47.200-47.500 arası 3 bayiden fiyat aldım
hatta EKcanların gebze şubesi bile 48 500 fiyat vermişti
bu ekcanlar nasl bir starateji izliyor onu da anlayabilmiş deiğilm

ARacımı Arkas Oto-ևengelköy şubesinden aldım
Servisin Süreç içinde herhangi bir olumusz tarafnı ya da eksiğini görmedim
Araç zaten ellerinde olduğu için herhangi bir bekleme de olmadı
ARacı aldıktan sonra farketiiğim ön cam fitilindeki izler için 1 ay sonra gitmeme rağmen hiç sorun çıkarmadan değiştirdiler
kendi adıma memnun kaldığımı söyleyebilirm okkk

Size tavsiyem mutlaka çok iyi pazarlık yapın
fiyat konusunda muhtemelen inilebilcek en iyi seviyeyi bulmuş olsanız bile hediyeler konusunda her zaman toleranslar vardır
paspas, camfilmi ,boya koruma karter koruma gibi şeylerde ısrarcı olun
ևoğu bayide karter koruma standart olarak ekleniyor bilginiz olsun

son olarak Kocaelide oturan biri olarak Ekcanların önünden bile geçmemek lazım kanımca..
ve KOcaeliden bir küşüyü gaha görmek güzel bu forumda

aracınız şimdiden hayırlı olsun  bravoo

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ek-Can başlı başına facia kocaeli'de belkide burda tek opel yetkili bayisi oldugu icin böle yapıyorlar.. Oysaki istanbulda bayileri bir kere araman yeterli oluyor sonra 15 gunde bir aranıyorsunuz naptınız arac aldınızmı en iyi fiyat ne verdiler onun üstünden knsalım gibisinden. İstanbuldan almak en iyisi ve kocaeli sadece 90 km uzaklıkta hıc sorun yok :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ek-can mı 31agryyy ALLAH düşmanımı düşürmesin oraya walll

Yilsev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bugün itibariyle pendikte ATM Oto. dan aracı bağladık henüz tırdaymış araç, "çarşambaya kadar fiyat garantisi verebiliriz ancak araç 1 tane var ve o fiyattan sabitlemek için aracın ötv si olan 12bin liranın tarafımızdan maliyeye ödenmesi gerekiyor" dediler, biz de sözleşmeyi yaptırıp adımıza bağladık aracı.

֖nümüzdeki haftaiçi umuyorum ki teslim alacağım (hayat sigortasından gelecek para hesaba yatarsa tabi). Bu arada fiyat olarak 52000 TL ye anlaştık + Karter koruma ve Paspas hediyemi de istedim biraz ık mık yaptılar ama tatlı dil ile onu da kaptım.

Umarım sorunsuz dertsiz tasarız bir süreç geçiririm, bekleyiş konusunda pek sabırlı değilim malesef  dancee

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Ek-can mı 31agryyy ALLAH düşmanımı düşürmesin oraya walll
ole demeyin yaw benim arabam harn orda yatio :)
Yilsev link' Alıntı:
Arkadaşlar bugün itibariyle pendikte ATM Oto. dan aracı bağladık henüz tırdaymış araç, "çarşambaya kadar fiyat garantisi verebiliriz ancak araç 1 tane var ve o fiyattan sabitlemek için aracın ötv si olan 12bin liranın tarafımızdan maliyeye ödenmesi gerekiyor" dediler, biz de sözleşmeyi yaptırıp adımıza bağladık aracı.

֖nümüzdeki haftaiçi umuyorum ki teslim alacağım (hayat sigortasından gelecek para hesaba yatarsa tabi). Bu arada fiyat olarak 52000 TL ye anlaştık + Karter koruma ve Paspas hediyemi de istedim biraz ık mık yaptılar ama tatlı dil ile onu da kaptım.

Umarım sorunsuz dertsiz tasarız bir süreç geçiririm, bekleyiş konusunda pek sabırlı değilim malesef  dancee

Hayirlisi olsun yilsev bey sizleride aramizda gormek sevindirici

avicenna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun
çok doğru bir karar vermişsniz
tebirk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...