Bayii'den alınan fiyatlarla ilgili.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yilsev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Uzun bir bekleyişten sonra fiyat araştırması kısmına geçtik Astra J Dizel Sport için, ancak ilginç olan bir nokta var. Yaklaşık 10-15 bayii aradım ve kesinlikle alıcı olduğumu verebilecekleri son fiyatı vermelerini istedim. 52400 fiyat aldığım da oldu 54000 de.

Ancak bir başka önemli etken de benim için müşteri memnuniyeti.

Opel Gerçek, Arkas Oto., Erpaş Oto. ve Gedizler Oto. en düşük fiyatları veren bayiler oldular (52400 - 52700 TL arası). Ben Kocaeli'de oturuyorum buradaki EK-CAN 54000 TL fiyat verdi kuruş da inmedi. Sonuçta İstanbul'dan da alabilirim rahatlıkla. Ancak bu 4 bayii arasında en güvenilir, müşteri memnuniyetine değer veren ve insanı pişman etmeyen hangisidir diye sormak istedim. Tabi bir de fiyatlar ile ilgili değerli yorumlarınızı da bekliyorum, normal mi bu fiyatlar yoksa biraz daha zorlamak gerekir mi?

Saygılarımla.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Bayii'den alınan fiyatlarla ilgili.

bence en ucuz yerden alın aracınızı. zaten servis olarak istanbullu arkadaşlar en kaliteli yeri söylerler. yani ille aldığınız bayiye götürmek zorunda değilsiniz aracınızı.

şimdiden hayırlı olsun

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyatları bilmem ama müşteri memnuniyeti olarak Odak tan gayet memnunum, söylediğiniz 4 bayiden hiçbiriyle bir çalışmam olmadı, o yüzden ne desem yalan olur.

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam hangi model için bu fiyatı aldınız

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunlarin icinde gene en iyisi opel gercek 
Satista emre bey var birde ondan fiyat alin
Benim adimi soyleyebilirsiniz
Beyaz cosmo bulent deyin tanir.
Yanlis anlasiasin İsmi reklam olsun diye degil tanidigim oldugu icin verebilecegi alt rakami verecegi icin verdim

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Astra J Dizel Sport için diye yazmış arkadaş...
görmemmişim hocam uykuyu açamadım sanırım ;D

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçek iyidir güzel fiyat vermişti ama teslimat konusunda ben hiç memnun kalmamıştım servis konusunda çok iyi

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

Yilsev link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Uzun bir bekleyişten sonra fiyat araştırması kısmına geçtik Astra J Dizel Sport için, ancak ilginç olan bir nokta var. Yaklaşık 10-15 bayii aradım ve kesinlikle alıcı olduğumu verebilecekleri son fiyatı vermelerini istedim. 52400 fiyat aldığım da oldu 54000 de.

Ancak bir başka önemli etken de benim için müşteri memnuniyeti.

Opel Gerçek, Arkas Oto., Erpaş Oto. ve Gedizler Oto. en düşük fiyatları veren bayiler oldular (52400 - 52700 TL arası). Ben Kocaeli'de oturuyorum buradaki EK-CAN 54000 TL fiyat verdi kuruş da inmedi. Sonuçta İstanbul'dan da alabilirim rahatlıkla. Ancak bu 4 bayii arasında en güvenilir, müşteri memnuniyetine değer veren ve insanı pişman etmeyen hangisidir diye sormak istedim. Tabi bir de fiyatlar ile ilgili değerli yorumlarınızı da bekliyorum, normal mi bu fiyatlar yoksa biraz daha zorlamak gerekir mi?

Saygılarımla.

nerdeyse 4000 lira indirim yapmışlar kampanyalı liste fiyatından

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...