Baştan aşağı değişim. Kara Büyü (Vectra B)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok aga zaten irfan yüzünden kafayı bozdum...arabayı siyaha yada patlıcan mor a çeviricem..mustafada tuzu biberi oldu :D

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renk cok güzel maşallah...

farlar için konusmak isterim , aydınlatması memnun etmeyebilir.. mercek değişimi gerekebilir .. ayrıca kapi dösemeleri sökülmüşken izolasyon yapmanızı da tavsiye ederim.. kapı döşemesinin tüm klipslerini de orjinali ile yenilerseniz cok iyi olur

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geriye kalan ufak tefek parçalar.

Boya zımparalandı.

Arkadaşlar Yay Arıyorum..

Elinde çıkma vs. olan varsa görüşelim..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ey maşallah :bir: bu renk insignia daki royal maviyi anımsatıyor..Şimdiden hayırlı sürüşler Mustafa Abi..

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep internette araç bakarken "temizlik olsun diye komple boyattım" yazılarıyla karşılaşırdım . araç kesin büyük kazalı yoksa niye komple boyansın der dururdum. demekki aracı gerekten de temizlik olsun renk değişimi olsun diye boyatan insanlarda varmış :) helal olsun wallaha büyük cesaret. toplanmış ve gün yüzüne çıkmış halini sabırsızlıkla bekliyorum. bu arada bu haliyle bile çok güzel duruyor. güle güle kullan.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekler ek gibi durmasın diye tamponla bir mi yapsaydınız bende daha hoş olurdu....gibi...tabi sadece fikir vermesi açısından diyorum ben...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
süper helal olsun...

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araba boyadan çıktı ama, bir kaç ufak işlemleri kaldı, bende şehir dışındayım. İstanbul'dayım işim bittikten sonra Aksaray'da tuning dükkanlarını parçacıları gezdim. Son susturucu, yay vs tarzı parçalarada bakıyorum. Ufak bir yolculuktayım. Memlekete döndüğümde Devam modifiyeye :)