Baştan aşağı değişim. Kara Büyü (Vectra B)

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renk kodu tam hatırlamamakla birlikte P92 olması lazım. Hondanın yaptığı yeni model arabalarında kullandığı kristal siyah içinde mavî sedeflerin bulunduğu bir renk boyanınca kaliteli bir fotoğraf makinası ile daha kolay anlaşılacağı kanısındayım.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renk kodu tam hatırlamamakla birlikte P92 olması lazım. Hondanın yaptığı yeni model arabalarında kullandığı kristal siyah içinde mavî sedeflerin bulunduğu bir renk boyanınca kaliteli bir fotoğraf makinası ile daha kolay anlaşılacağı kanısındayım.

Anladım..Bekliyoruz abi takipteyiz :)

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yine tam emin değilim fakat biraz araştırdım nette bu diye düşünüyorum. Flamenco Black Pearl Metallic Clearcoat NH-592P_98-00

Son düzenleme:

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında benimde içimde bir korku var tabi ki, ama kıldan tüyden şeylere pek takılmam, bana hoş gözüktükten sonra sorun olacağını sanmam. Aslında arabamı bugün teslim alacaktım fakat, bugün boyanacak büyük ihtimal yarın teslim alacağım Biraz önce ustamla telefonda konuştum, boyayı hazırladığını, mavi sedefin içine biraz daha büyük parçalı mavi metal girdiğini söyledi. 2. bir renk olmayacak yani ben morda düşünmüştüm, Siyah-Mavi oldu sadece. Saat 11 de fırına gireceğini akşama doğru 5 gibi çıkacağını söyledi. Yarında toplamaya başlayacak. Akşam Kristal Vectra burada olacak :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende herhalde bugün bittide mustafa resim attı dedim :)
bari araba tamamen toplanınca at resimleride bi yatalım yerlere,korkma arabanın işçiliği çok güzel oldu..:)

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı teslim almadan ufak bir hesaplama yaptım işte bu ay ki masraflar :)
Boya : 1.750 TL
Sonar Far : 400 TL
Tampon Ekleri : 240 TL
Stop ve Plaka Aydınlatmaları Led Ampülleri : 40 TL
Amerikan Park Modülü : 25 TL
Egsoz ucu : 30 TL
Cam filmi : 100 TL
Çıta spoiler : 20 TL
Stop karartma : 10 TL
Xenon Sis ampülleri : 80 TL
Monza Paspas takımı : 55 TL
Aracı boyaya vermeden önce debriyaj üst merkezini ve baskı balatasını değiştirdim, malzeme + işçilik : 650 TL
Boyayı ruhsata işletmek için sanırım : 55 TL Ödeyeceğim

Aralarda 3 ü 5 i yazmadım, kapı çıtalarımdan durumu iyi olmayanlar vardı onları değiştim, kimi soketler sökülünce kırıldı, kimisi çatladı, fitillerden koptu hepsini değiştirdim aklıma gelenleri yazdım. Bir sonra ki modifiye yay jant lastik olacak ama biraz ara vereceğim şimdilik bu kadarı yeterli :)
Jantlar uyduğu takdirde durumları iyi olduğu takdirde ikinci elde alabilirim ilgilenen arkadaşlar varsa.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı teslim almadan ufak bir hesaplama yaptım işte bu ay ki masraflar :)
Boya : 1.750 TL
Sonar Far : 400 TL
Tampon Ekleri : 240 TL
Stop ve Plaka Aydınlatmaları Led Ampülleri : 40 TL
Amerikan Park Modülü : 25 TL
Egsoz ucu : 30 TL
Cam filmi : 100 TL
Çıta spoiler : 20 TL
Stop karartma : 10 TL
Xenon Sis ampülleri : 80 TL
Monza Paspas takımı : 55 TL
Aracı boyaya vermeden önce debriyaj üst merkezini ve baskı balatasını değiştirdim, malzeme + işçilik : 650 TL
Boyayı ruhsata işletmek için sanırım : 55 TL Ödeyeceğim

Aralarda 3 ü 5 i yazmadım, kapı çıtalarımdan durumu iyi olmayanlar vardı onları değiştim, kimi soketler sökülünce kırıldı, kimisi çatladı, fitillerden koptu hepsini değiştirdim aklıma gelenleri yazdım. Bir sonra ki modifiye yay jant lastik olacak ama biraz ara vereceğim şimdilik bu kadarı yeterli :)
Jantlar uyduğu takdirde durumları iyi olduğu takdirde ikinci elde alabilirim ilgilenen arkadaşlar varsa.

Maşallah çok masraf etmişsin arabaya. Bu kadar masraftan sonra satmazsın sanırım. Ancak güzel olacağını düşünüyorum, şimdiden Hayırlı uğurlu olsun, Allah kazadan beladan korusun. Güle güle keyiifle bin.