Bass Hakkında Yardım ?

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sistem evinizdeki sinema sisteminemi ait bende düşünmüştüm bi ara evdeki 5+1 ses sisteminin basını arabaya bağLamayı sonradan vazgeçmiştim

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet çok sağlam bi alet dandik bişey değil yani ondan düşündm yaptırabiliriz demi ?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılır. yapılmaz degil. ama ben olsam kesinlikle yapmazdim.
Saglikli bir ses alacaginizi zannetmiyorum. kaç ohm bu woofer.?
yapılma amaçları vs farklı. araç hep titreşim halinde. güzel woofer. sonra yazık olmasın.
ona gore kabin vs yapılacak. kabin çok çok onemli woofer için. herkes sadece bir kutudan ibaret saniyor. ama wooferda sesi veren zaten kabin. ve o deligi. bi dünya işi var..

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Valla bu kutusu ile takacaksan sorunsuz takarsın ama evdeki ses sitemini de arabaya yerleştirmen lazım. Yani tek başına woofer ı bağlamak istiyorsan o biraz zor, kaldı ki yapsan bile evdeki kalitede ses alamazsın.

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu woofer tek ba$ına zaten kendiliğinden anfili diğer 4 tane daha var onlar için ayrı bi anfi var

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendiliginden amfili olması iyi olmus. direk elektirik verdinmi çalisacak o zaman.
bu kutuyo sabitlersen bagaja olabilir. ama evdeki ses sistemni bozmus olacaksin. woofersız sistem hiç bir işe yaramaz. tabi tercih meselesi birazda. müzikten almak istediginiz hazza bagli. ama illa olsun derseniz. bagaja güzelce sabitlerseniz oalbilir. yalniz dikkat etdin. delik kısmının önü dolmasın. patlar valla woofer.