2005 Opel Astra Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor

İsmail52

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Yaklaşık 1 ay önce 2005 Model H kasa Opel Astra araç aldım. Araç bakım yapıldıktan sonra stop etmeye başladı sorunun motorda şasi olduğundan dolayı ortaya çıktığını öğrendim ve bu sorun çözüldü. Fakat 2 hafta sonra sabah çalıştırdım 3-4 metre gittikten sonra göstergede bulunan ışıkların tamamı yanıp sönmeye başladı. Araç üzerinde 3 gündür uğraşılmasına rağmen sorunun sebebi tespit edilemedi. Araçta herhangi bir gaz kesme devirden düşme vb. sorun yok sebebi hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

Teşekkür ederim.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Stop ettiğini anlayamazsın zaten ediyorsa bile vites te iken şasi nereden yapıyormuş araç genelde marş motorundan yapılıyor oda revize edilirse yapıyor

İsmail52

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Araç öncesinde stop ediyordu. Usta motor iç tesisatında şase olduğunu söylemişti, o problem şuan yok fakat gösterge ışıkları yanıp sönüyordu. 3 gün uğraştı fakat sorun tespit edilmedi aracı şimdi aldım sorun devam etmiyor şuan, tesisatı kontrol ettiğini söyledi fakat yedek gösterge olmadığı için göstergeyi kontrol edemediğini söyledi. Tekrar aynı sorun olur mu bilmiyorum.