bana tecrübelerinizle tavsiyeniz ne olur??

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni i30 gerçekten çok çok güzel bende çok begenıyorum ve eskı serıler ıle alakası yok cok kalıtelı. Ama sıfır arac alacak olsam bılmıyorum tercıh edemıydım.

Yeni astra kullanıyorum gercekten cok cok guzel bır arac, önerırım. Tek dezavantajı dızel motorun bıraz gucsuz kalması.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
i30 u halen test edemedim, çok merak ettiğim bir araç. Hyundai ve Kia çok ilerlediler, ön yargılarım kırılmaz üzere, özellikle Kia tasarımlarını beğeniyorum artık, sanırsam bir gözüm toprağa bakıyor :)

Kia'nın Optima modelini tek geçerim arkadaş burada bir tane suriye plakadan gördüm (Suriye plakalıların çoğu aracı zaten ya Kia ya Hyundai :) ) beyaz optima dehşet birşey valla her an uçuşa hazırmış gibi hal var arabada

2013_Kia_Optima_Top_Angle.jpg

Konuya dönersek ben i30 derim ama en full'ü recep ivedik amcanında dediği gibi metrobüse filan binecem :rakir: :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani çok muallakta bırakacak bir tercih i30köşeli tasarım gerçekten çok güzel yolda giderkende dikkat çektiren bir araç...Ama hyundai olması kafada soru işaraeti gerçi kötü araba kalmadı ama ben heralde astra tercih ederdim.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Hyundai mi Opel mi, sohbeti yapacağımızı 5 sene önce biri söyleseydi bir tarafımla gülerdim.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence astra cosmo cdti alin oyle iki tekerlegi yerden kesecek uzun virajsiz yolumuz yok:)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
i 30 inanamadığım kadar sessiz çıktı...gözünüzü bağlayıp arabaya binince açsalar,armaları kapatsalar hyundai demezsiniz :)
deneyin birde bayiilerde,bi test edin ciğerini sökün :)

Emperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beklentiniz çok önemli araçtan 2-3 yıla satarım derseniz en güzel tercih Opel bence en az zararla çıkarsınız işin içinden Hyundai kendini aştı ama 2. elde hala bir Opel etmez

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyundai de bir era veya getz veya başka bir model...1 hafta içinde satamaman mümkün değil...bence tam tersi...hyundai piyasası renault fiat ı sollamak üzere..

Emperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyundai de bir era veya getz veya başka bir model...1 hafta içinde satamaman mümkün değil...bence tam tersi...hyundai piyasası renault fiat ı sollamak üzere..

Satılmayacak araba yoktur ama bahsi geçen araç 0 alınacak ve 50 bin liraya yakın para verilecek 2 model arasında en az değer kaybına Opel uğrayacak 2001 model G kasa astraya 2010 model era, getz parası istiyorlar. :)