bana tecrübelerinizle tavsiyeniz ne olur??

meomet37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni sıfır bir araç almak istiyorum ama kararsızım. astra dizel mi yoksa yeni i30 dizel mi ikisinde de tercihim manuel. ve ikisinin de fiyatları birbirine yakın. şuan vectra 2005 sahibiyim. yeni astranın motoru nedeniyle çekincelerim var dizelinde. bana yardımcı olursanız sevinirim. en iyi kullanıcısı bilir sonuçta.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
i30'un dolu modellerinin fiyatlarını duydumda geçenlerde, bayağı şaşırttı beni açıkcası, marka fanatiği felan olmadan yazıyorum bu mesajımı; kesinlikle Astra J, hatta Astra H bile iyidir bence i30'dan. ;)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
i 30 kullanmadım kıyaslama yapamam.profilimdeki astrayı 2012 hazirandan bu tarafa kullanıyorum kalkışlarda sürat isterim birden fırlasın isterim dersen hayır yok kalkışta kimseyle kapışmam çok performans beklemem dersen evet. 2 ve 3. vitesten sonra araç resmen uçuşa geçiyor rampalarda yüklü bile olsa 6. vitesten aşağı düşmüyor gaza basınca koltuğa yaslıyor bence performansı çok iyi yol tutuşuna yorum yapmaya gerek duymuyorum istediğimde çok rahat duruyor donanımı iyi ufak tefek tıkırtı ve gıcırtı olabiliyor. en önemlisi uzun yolda tam bir tasarruf canavarı resmen kokluyor çoğu opel gibi içeriye ses alıyor. bence almadan mutlaka test sürüşü yap ve biraz motoru sıkıştır performansına bak.ayrıca 1.3 dizel ile 1.6 dizeli kıyaslamak ne kadar doğru o da yoruma açık. şimdiden hayırlı olsun:)

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görünüş ve performans açısından i30

omerastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda bi abimizde İ30 olması lazım konuyu görürse yazar büyük ihtimal en azından fikirlerini sunar.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
i30 u halen test edemedim, çok merak ettiğim bir araç. Hyundai ve Kia çok ilerlediler, ön yargılarım kırılmaz üzere, özellikle Kia tasarımlarını beğeniyorum artık, sanırsam bir gözüm toprağa bakıyor :)

meomet37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler

yorumlarınız benim için değerli tüm yorumlar için teşekkür ediyorum.
1.6 ve 1.3 motoru kıyaslamak bana da çok mantıklı gelmiyor ama aynı segment arabalar dizel ve fiyat olarak da yakın olmaları bena kıyaslatmaya sevk ediyor. opeldeki tereddütüm 1.3 olması nedeniyle araç çok ağır kalır mı. i30 u almayı düşündüren de bu donanıma bu fiyatta olması opelden fiyat almadım henüz ama i30 dizeli 48.400 e kadar buldum. i30 da olumsuz düşüncem hyundai olması bilmiyorum önyargı olabilir bu ama arkadaşım i30 u tavsiye edene kafama sokana kadar hyundai düşünmezdim.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz daha bekleyin, yeni kasa Corolla geliyor ona bakın derim.