Bagaj altında boya atması

yamantronur07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Dün işden cıkarken cıkarken bagajın arkasında soyulmalar olduğunu farkettim nasıl oldugnu bılmıyorum bu nasıl halletebılrıım mını onarımdan olurmu ki acaba yardımlarınızı bekliyorum.
7vQYmY.jpg
[img=5x6]http://i.hizliresim.com/7vQYmY.jpg[/img][img=3x3]http://i.hizliresim.com/7vQYmY.jpg[/img]

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Bagaj altında boya atması

Benim tampondada var biraz ,rütüş boyası olsa kendimiz sürsek.Nerden bulabiliriz boyayı?

pasa050

Kayıtlı Kullanıcı
50-Nevşehir
Siteyi ziyaret et

Dostlar sanayide bir oto boyacıya gidin 10, 15 liraya 100ml alırsınız. Kapıdaki boya kodunu söylemen yeterli. Ancak arkadaşın tampondaki boyaya bana göre rötuş tutmaz oraya dolguda verekir gibime geliyor. Yalnız astar veya tampon boyasının görüntüsünü engelleyeceği için ince bir fırça yardımı ile rötuşlanabilir. Kuruduktan sonra da ince bir pasta iş tamam.

Bagajdan çıkardığın veya bagaja koyduğun bir şey orayı kavlatmış olabilir. Ben de önceki racımda bisiklet taşırkey yapmıştım böyle bir şey.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle yükleme esnasında olan bir durum tabi daha sonrasında tazzikli yıkamanında genişlettiği bir yer kolay çözülür sanayide sıradan bir boyacı 20-30 TL ye halleder geçmiş olsun

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servise gitme imkanınız varsa gidip ücretsiz rötuş yaptırabilirsiniz.

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim eski arabada da oluyordu ama o muhtemelen yükleme yaparken bizden kaynaklıydı. Sizde öyle değilse sıcaktan olabilir. İç tarafta sıcaklığa göre çıtırdı yapıp kesilme durumuna denk geldim tampon köşeleri de esnemeden bu hale gelmiş olabilir. Daha da soyulmaması için güvenilir bi tere rütuş yaptırılabilir.