Avea Vodafone Turkcell

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar cep telefonunda arayan tek numarayı engelleme gibi bir durum söz konusu olabilirmi
10nrpd0.jpg

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Eğer cep telefonun symbian ise bunun için gerekli programı internette bulabilirsin.

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benim eski telefonlarımdan birisinde vardı ama hangisi olduğunu anımsayamadım.. Engellediğinizde o numara sizi aradığında sürekli meşgul olarak çalıyor.. Sanırım Sony Ericsson'da vardı..

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bendeki samsunga göre tarif ediyorum d980 bendeki seni aramış olması gerekli yeşil olan yani arama tuşuna bastığında en son yapıalan aramalar çıkıyor istediğin numaranın üstüne gel seçenekler tuşuna bas karşına çıkan listede reddetme listeni bul seç yap engelli numaralara taşımız olursun fakat o seni aradığında karşı tarafa meşgul çalar ama senin ekranında cevapsız arama olarak gözükür

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samsungda msj engelleniyor ama tüm mesajlar

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
tum mesajlar değil istediğin kişininkini engellersin mesajlara gir ayarlara gir metin mesajlarına gir metin mesajlarında engellenen numaralar var oraya kimi engelemek istiyorsan numarasını yaz ve tamam de o kişi sana mesajı atar ona iletim raporu gider ama mesaj sana gelmez d980-d780 gibi son versiyon modellerde var ama dokunmatık olanlarda yok bu özellik