AUDİ S4 Vs. OPEL Insignia OPC

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 kere opel sahibi oldum.astra g 2002 astra h 2007 cosmo kullandım.opele kötü diyemem opelin çok artısı war audiye göre.en basitinden opelin 2. el piyasası ölmüyo fakat audi veya vw tarzı arabalardaki performans malesef opelde mevcut değil.araba almak üzereyim sıfır gezip bakmadığım araç kalmadı opelde şunu gördüm ben astra j kasayı çıkardı su an boş paket diye kastettiğimiz araçlarda xenon far varken opel hala 16" ve xenon koymamakta ısrarlı.karşılaştırma yaparken her şeyi göz önünde bulunduralım.ben insignaya o parayı wermem.gider 2007 e90 kasa bmw tercihimdir.konfor olsun performans olsun daha üstün.ki ankarada eminimki e90 kasa bmw kadar insignada yok...
yanlız size göre artısı olabilir ama çağrı arkadaşımızından bahsettiği gibi logoya bile para verenler var.audi her ne olursa olsun premiumdur.mercedes-bmw ayarındaki araçlarla kıyaslanmalıdır.yani etik olması açısından bu böyle.

araba alırkende tabiki size en uygununu dile getireceksiniz seçeceksiniz ama donanıma bakar audiden fazlası var demek haksızlık.audi dünyada en iyi premium araçlardan birisidir şüphesiz :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@mlh.94

skoda-audi konusunda kullanıcının arabadan ne beklediği ile alakalı.skoda superb a4'ten bir miktar daha konforlu, daha geniş ve çok çok daha ferah.spor hissi bakımından audi skoda'ya göre daha iyi olabilir ama konfor rahatlık ön planda ise kesinlikle skoda...

bence de insignia a4 seviyesinde değil ama opc ve s4'ün ne içine bindim ne de kullandım.insignia opc ya da b8 kasa s4'ü forumda kullanan da var mıdır bilmiyorum ama bu kadar marka odaklı tartışmayı saçma buluyorum...:)

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlız size göre artısı olabilir ama çağrı arkadaşımızından bahsettiği gibi logoya bile para verenler var.audi her ne olursa olsun premiumdur.mercedes-bmw ayarındaki araçlarla kıyaslanmalıdır.yani etik olması açısından bu böyle.

araba alırkende tabiki size en uygununu dile getireceksiniz seçeceksiniz ama donanıma bakar audiden fazlası var demek haksızlık.audi dünyada en iyi premium araçlardan birisidir şüphesiz :)

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.
konu kilitlenecektir üye tanıtım olmadığı icin ...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
puanlı da puansızda birbirine yakın arabalar, ben karar vermekte zorlandım.