AUDİ S4 Vs. OPEL Insignia OPC

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karsi.jpg

s4-opc-1.jpg

s4-opc-2.jpg

s4-opc-3.jpg

audi_s4_003.jpg
opel_opc_003.jpg

audi_s4_004.jpg
opel_opc_004.jpg

audi_s4_002.jpg
opel_opc_002.jpg

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuya bir forumdaki üye şöyle yorum yapmış takdir sizin.

Tam bir pazarlama ve lansman taktigi. Once bir "av" model bulunur (S4), daha sonra bir otomobil dergisi ile anlasilir, puanlama yapilir ve cok dikkat cekmemek icin "ensesinde" imaji yaratilir (bunlara kalsa daha iyi puanlar da verdirirler) ve marka otomobil pazarinda "dikkat ceker"... Ama gercek biniciler arabayi alip kullandikca gercekler ortaya cikar tabii. Bu ise yillar icinde olur. Bakacagiz ve gorecegiz, Insignia S4'un "ensesinde" ya da onunde ne kadar vakit gecirebilecek? Ben iddia ediyorum, yillari birakin, seneye bugunlerde Insignia diye birseyin esamesi okunmayacak. Cok gorduk boyle puanlamalari...

Arkadaslar, S4, RS4, M3, Porsche vs kolay olunmuyor. Yillarin yatirimi, birikimi, gelisimi, rekabeti, limitleri vs bu araclari doguruyor. Opel kac model gelistirmis bu konseptte? Nasil bir birikimi var? Inanilmaz birsey ya! Insanlar bu kadar da -afedersiniz ama- "keriz" yerine konmaz ki!!

Bu sozler kesinlikle bir "marka fanatigi" sozleri degil. Bircogunuz bilir ki, ben Audi'den cok BMW'yi severim
smile.gif
. Ama boyle zirvalara da insan kiziyor yani.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
audı wv almasaydı şuanda araba mezarlıgında yatcaktı gecmışlerını unutmasınlar :D

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda s4 den cok insignia görüyorum. çok dediğim 3 insignia ise 1 s4 ya vardır ya yoktur :)

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şunu gördüm bunu fazla gördüm kıyaslamaları komik oluyor insignia opc gören kaç kişi var ? normal insignia ile audi s4 ün fiyatı arasında uçurum var tabiki fazla göreceksiniz:)
Karşılaştırmaya gelince insignia opc baya güzel bir araç oldu hele önceki nesil önden çekiş vectra opc ye göre çok gelişti 325hp 4x4 ancak audi s4 ayrı bir dünya , araç alırken o rakamlara çıkabiliyorsam insigniayı düşünmezdim
bir de bu konuları anket ve karşılaştırmalar bölümüne açsak daha doğru olur

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuya bir forumdaki üye şöyle yorum yapmış takdir sizin.

ancak bu kadar cahilce ve basit bir yorum yapılabilir diye düşünüyorum.Bu arkadaşın opelin geçmişi hakkında bir bilgisi yok sanırım.Açıp 1900 lü yılların başından itibaren opelin başarılı geçmişini,kazandığı yarışları ürettiği arabaları görüp okuması şart.Çok geçmişe bile gitmeye gerek yok.Yakın bir tarihte Calibra gibi bir efsane var.Keşke opel dergilerden,TV lerden parayla adam satın alsada ürettiği arabalar hep birinci gelse ama reklam ve pazarlama yönünden çok kötü durumda.Test ve karşılaştırmalarda hep haketmediği yerlerde.Çoğu markada görüp ''vay anasını bunu da düşünmüşler'' dediğimiz çoğu teknolojik yenilik zaten Opel de yıllar öncesinden vardı.
Bu arada yukarıdaki karşılaştırmanın Videosunu seyretmiştim.Opel gerçekten yol tutuş malzeme kalitesi ve hızlanma değerleri olarak başarılı seviyedeydi.Hatta aracı kullanan adam Sürüş modunu OPC moda aldığı zamanki şaşkınlığını kelimelere dökemedi.S4 ün önden bıraktığı yerlerde İnsignia hiç sorun yaşamadan gidiyordu.vs. vs.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada Furkan bey asıl göndermede bulunduğum yorum alıntı yaptığınız yorumdu.Kendi yaptığım alıntıda gözükmemiş maalesef.