Astramı Bugün Servise Bıraktım Kapıdaki Göçük Yapılacak Sizce Değermi Resim İçerde.

tiseduba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pek bi boya hasarı göremedim... bende de sag arka kapıda var bole bı gocuk... boyanmasa olmuyo mu... yani vakumlanınca boya mı kalkıyo....

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pek bi boya hasarı göremedim... bende de sag arka kapıda var bole bı gocuk... boyanmasa olmuyo mu... yani vakumlanınca boya mı kalkıyo....
Metalik oldugu için boya çatlar dedi vakumla çekip bıraktılar ama yine 4 köşede iz kaldı boya gitsin dedik bizde resmini çektik işte satılırken gösteririrz diye.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön cam sileceklerinin ilk devresindeki duraklama zamaninida ayarlayabiliyorsunuz arkadaslar..silecek kolunu tam asagi indiriyor silecek calisip indikten sonra istediginiz saniyede direk ilk devre yukari .islem tamamdir . bu durum az yagmurlu havada silecek hep calismasin ama duraklamali calistigindada biraz gec kaliyor derseniz ikisinin ortasini kendiniz belirleyebiliyorsunuz..

A

adamaslan

Bilgi Girilmemiş
yaptırmaya değmez bence bunlar nazarlık bende de var benzeri ama olsun nolurki kalsın.bir sey olmaz bunlardan.bu kadar uğraşmamak lazım.araç sonucta.

fatihmert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nazarlık nıyetıne benımde var az bı gocuk sol arka kapıda yıkanınca bellı oluyo malum trafıktesın nerden neyın gelıcegı bellı olmuyo ALLAH HERKESI BETERINDEN SAKLASIN

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapılması gerekti çok kötü duruyordu parça değişmedikten sonra degeri düşmez o kadar bence.

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında alışkanlığımız mı desem geçmişten gelen geleneğimiz mi desem,mantığımızı değiştirmemiz lazım.Benim sağ arka kapıdada var problem.Annesizin biri sürtüp kaçmış.Fakat ben sırf arabayı satarken boyalı mı? tüylü mü? diye sorulacağını ve sırf kapı çizikten dolayı boyalı olduğu için beni uğraştıracağından, 2 yıldır oraya müdehale edemedim.Türk insanı bu; kalkıyo boyaya bakıyo ondan sonra boyasız, motoru bitik, mavi dumanlı arabayı alıyo.Biz gençlerin bu geleneği değiştirmemiz lazım.Nasıl ki evimiz kirlendikçe boyatıyoruz arabamızıda herhangi bir problem olduğunda gönül rahatlığı ile boyatalım.Önemli olan motor ve direkler diye düşünüyorum benim için boya 5. sırada bile değil.Kendi açımdan iyi yapmışsınız çünkü her seferinde ora aklınıza takılacak devamlı laf söyleyenler olacaktır.Ama ülkemizde boya düşüncesi hemen değişmeyeceği için satarken sinirlerinize hakim olunuz :D:D

Son düzenleme:

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında alışkanlığımız mı desem geçmişten gelen geleneğimiz mi desem,mantığımızı değiştirmemiz lazım.Benim sağ arka kapıdada var problem.Annesizin biri sürtüp kaçmış.Fakat ben sırf arabayı satarken boyalı mı? tüylü mü? diye sorulacağını ve sırf kapı çizikten dolayı boyalı olduğu için beni uğraştıracağından, 2 yıldır oraya müdehale edemedim.Türk insanı bu; kalkıyo boyaya bakıyo ondan sonra boyasız, motoru bitik, mavi dumanlı arabayı alıyo.Biz gençlerin bu geleneği değiştirmemiz lazım.Nasıl ki evimiz kirlendikçe boyatıyoruz arabamızıda herhangi bir problem olduğunda gönül rahatlığı ile boyatalım.Önemli olan motor ve direkler diye düşünüyorum benim için boya 5. sırada bile değil.Kendi açımdan iyi yapmışsınız çünkü her seferinde ora aklınıza takılacak devamlı laf söyleyenler olacaktır.Ama ülkemizde boya düşüncesi hemen değişmeyeceği için satarken sinirlerinize hakim olunuz :D:D
Ne kadar dogur birşey söyledigini bilemezsin haklısın resimlerini çektim araba satılırken göstericem böyle böyle diye.Zaten parça değişmeden birşey olmaz parça değişmişse kork araba alırken.Boyaydı rütüştü carttı curttu yapılması gerek artık arkadaşlarım arabayımı vurdun diye dalga geçer oldu bıktım ve gittim verdim yarın akşam alıcam arabayı.:)