Astramı Bugün Servise Bıraktım Kapıdaki Göçük Yapılacak Sizce Değermi Resim İçerde.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BUGÜN SERVİSE BIRAKTIK KAPORTA BÖLÜMÜNE ARACI ALDIĞIMDA TEK KUSUR BUYDU VE YAPTIRMAYA KARAR VERDİK.VAKUMLA ÇEKİLİP SOL KAPI KOMPLE BOYANICAK USTA BİRAZ DEĞERİ DÜŞER DEDİ AMA BİZ İSTEDİK YAPILSIN DEDİK UZAKTAN VE YIKANINCA BERBAT DURUYORDU KOMPLE BOYANICAK ÇİTASI DEĞİŞİCEK 150 LİRAYA ANLAŞTIK YETKİLİ SERVİSİN KAPORTA BÖLÜMÜYLE İŞTE RESİMLER.
qqqq.jpg

111v.jpg

Son düzenleme:

modesit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değeri biraz düşebilir aracın ama estetik olarak boyansa güzel görünür.yamuk durmaz.fiyatı da çok sayılmaz.gayet makul.

modesit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mertkan aracınız elegans mı?cosmo mu?

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mertkan aracınız elegans mı?cosmo mu?
eleganca abi cosmodan farki jantlari pek bulunmaz o zamanlarda opisyonmuş ids plus ile birlikte veriliyormuş fiyatida extra 2500 tl civari diye duymuştum işte cosmo ile ayni bi farlar mercekli değil lastik hava basinç kontrolu yok gerisi ayni digital klima hiz sabitleyici 8 hava yastigi vs vs.

modesit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine de ayrıntılar var aynı deme elektrikli katlanır aynalar yok.deri kumaş kombinasyonlu deri koltuklar yok.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine de ayrıntılar var aynı deme elektrikli katlanır aynalar yok.deri kumaş kombinasyonlu deri koltuklar yok.
Bi onlar eksik işte sen camlarını uzaktan kumandadan açıp kapatabiliyormusun ? birde hollow me özelligi varmı cosmolarda bilmiyorum ben bizde varda ?

modesit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kumandadan 4 cam da açılıp kapanıyor.ayrıca esp plus var.en son dediğin özellik gece aracı stop edip sellektör yaparsan 1 dakika kadar farlar açık kalıyor.sonra sönüyor.dediğin özellik bu herhalde.

modesit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha bilmediğim özellikleri belki vardır.araştırmak lazım.