Astrama yazılım attırıyorum..

Caganastraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astrama yazılım attırıyorum..

hakkinenk link' Alıntı:
Arkadaşlar benim araç 2012 makyajsız. M.Gazihan Beyin izmir bayisinde aracımın beyin numarası kontrol edildi ve aracın beyninin dışarıdan müdahaleye korumalı olduğu tespit edildi. Hemen hemen  çoğu 2012 astralarda böyleymiş. Mehmet Gazihan bey, yazılım çıkana kadar  powerbox önerdi ama ben powerboxa sıcak bakmıyorum. 2012 modele sahip arkadaşlar; sizler hiç sordunuz mu bu yazılım attırma işini? ևünkü bizim arabalara yazılım atılamıyor. 
2012 1.4 T 140 hp içinde aynı şey geçerli

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Arkadaşlar benim araç 2012 makyajsız. M.Gazihan Beyin izmir bayisinde aracımın beyin numarası kontrol edildi ve aracın beyninin dışarıdan müdahaleye korumalı olduğu tespit edildi. Hemen hemen  çoğu 2012 astralarda böyleymiş. Mehmet Gazihan bey, yazılım çıkana kadar  powerbox önerdi ama ben powerboxa sıcak bakmıyorum. 2012 modele sahip arkadaşlar; sizler hiç sordunuz mu bu yazılım attırma işini? ևünkü bizim arabalara yazılım atılamıyor.  

Valla ben bir ara düşünüyordum ki hala düşünüyorum. O zaman M.G Bey ile telefonda konuşmuştuk bana yaptıran birinin telefonunu vermişti. Astra J dizel MG den remap yaptırmış arkadaşla konuşmuştum çok memnundu. Belki onun ki 2011 di ve o güne kadar henüz hiç 2012 MG Chips'e remap yaptırmamaya gitmemiş ise bana 2012 lere atamıyoruz dememişti.

Bir de bu remap işleminde kutuyu açma ve açmama olayı var. Kapalı yani Obd den mi yükleme yapılıyor bu çok önemli. beyin sökülmesi demek. sökülmemek üzere tasarlanmış bir kutu lehimle ısıtarak açıp uydurma şekilde tekrar yapıştırarak kapatmak anlamına geliyor. diğer yöntem ise kolay ve denemek serbest. Hoşuna gitmezse yedeklenen stock map tekrar yüklenerek hiç yapılmamış bir hale çevirebilirsin. Diğerinde servis garanti olayı da sıkıntılı.

locke1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
- ama abi sen bu isten cok tirsiyorsun ya,
Kesin basina bi sey gelir walla..
O yuzden sen yaptirma bence.. rasta_occasion

Cunku ben ne zaman bi seyden korksam,
Korktugum sey muhakkak basima geliyor..

greatt