Astrama yazılım attırıyorum..

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
   Arkadaşlar merhaba
Cok cok uzun araştırmalarımdan sonra karar verdim ve astrama yazılım attırmaya karar verdım.. Bunlardan en büyük sebebi ise yazın klima acıkken alt devirlerdeki baygınlık(hoş normalde de 1-2 cok baygın) Yazılımı internette cok araştırdım cok okudum kendisiylede birerbir görüştügüm icin "megachips" adı verilen anladıgım kadarıyla Türkiyede'ki sayılı kişilerden Mehmet Gazihan yaptırmaya karar verdim.. Yaptığı işleride cok inceledim yaptırdığı insanlarlada konuşma fırsatım oldu ve herkez su ana kadar sorunsuz bir şekilde kullandığını söledi.. Bilindiği gibi araçlarımız 95 hp 190 nm tork yazılım sonrası 120-125 hp arası 255-260 nm torka kadar cıkabiliyormuş motorlarımız zorlanmadan.. Ben alabildiğim maximumu aldırmaya calışıcam..Son olarak sölemek istediğim yaptırmak istiyen arkadaşım varsa gün belirleyip beraber gidelim hem görmüş olur hem bilgi almış olur hemde yaptırmaya karar verirse toplu olarak fiyat acısından indirim sağlıyabiliriz diye düşünüyorum.. Mehmet beyi biraz araştıranlar görebilirlerki diğer araç kulüplerinede üye kendisi ve toplu halde araçlarına yazılm attıranlar var.. Ayrıntıları ilerliyen günlerde aktırcam..

P.S:Dyno verilerini alırsam ilk olarak buraya yapıştırcam :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astrama yazılım attırıyorum..

hayırlı olsun, deneyimlerinizi bekliyoruz.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Şimdiden hayırlı olsun Özer, bekliyoruz güzel haberlerini. :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mehmet Beyin işlerini ben de araştırmış hatta kendisiyle yazışmıştım remap için. Karar verirsem tahmin ediyorum ki ona yaptırırım. Sizin deneyimlerinizden sonra benim kaşıntıları gidermek için artık son çare gidip yaptırmak olacak sanırım. Aslında Mehmet Bey'in yazılımı atarım bir tur atar denersin hoşuna gitmezse yazılımı kaldırır para da istemem şeklinde güven verici beyanatlarını okumuştum bazı forumlarda. Ama gel gelelim araca el vurdurmadan bunu deneme şansımız olsa güzel olurdu. Yapılmış bir arabayı deneyerek.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En son yaptıracaksınız banada.  steeringwheel

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Yaptirmaya karar vermekle Iyi bi tercih yapmissiniz. Ancak benim gibi yapmanizi tavsiye ederim, yani 120 hp'yi asirtmayin. Mumkunsede benim gibi bi kac hp altinda tutun... cok memnun kalacaginizi en iyi bilen kisiyim herhalde bu forumda...

Yalniz Mehmet bey'in chip ve powerbox konusunda ki uzmanliginin daha iyi oldugunu duymustum :)
Guvenilir ellerde oldugunuzu soyleyebilirim, rahat olun....

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
şimdiden hayırlı olsun ֖zer, bekliyoruz güzel haberlerini. :)
Teşekkürler  inş en kısa zamanda :)
onderak link' Alıntı:
Yaptirmaya karar vermekle Iyi bi tercih yapmissiniz. Ancak benim gibi yapmanizi tavsiye ederim, yani 120 hp'yi asirtmayin. Mumkunsede benim gibi bi kac hp altinda tutun... cok memnun kalacaginizi en iyi bilen kisiyim herhalde bu forumda...

Yalniz Mehmet bey'in chip ve powerbox konusunda ki uzmanliginin daha iyi oldugunu duymustum :)
Guvenilir ellerde oldugunuzu soyleyebilirim, rahat olun....

Teşekkür edeiyorum dediginiz gibi 120 hp yi gecmeyi düsünmüyorum zaten mehmet beyde 120 hp gayet başarılı dedi 1.3 motor icin.. Bana baygınlığı gitsin yeter diye düşünüyorum :) hayırlısı inş..
DERSİMLİ link' Alıntı:
En son yaptıracaksınız banada.  steeringwheel
Beraber yaptıralım :)
Burock3427 link' Alıntı:
Mehmet Beyin işlerini ben de araştırmış hatta kendisiyle yazışmıştım remap için. Karar verirsem tahmin ediyorum ki ona yaptırırım. Sizin deneyimlerinizden sonra benim kaşıntıları gidermek için artık son çare gidip yaptırmak olacak sanırım. Aslında Mehmet Bey'in yazılımı atarım bir tur atar denersin hoşuna gitmezse yazılımı kaldırır para da istemem şeklinde güven verici beyanatlarını okumuştum bazı forumlarda. Ama gel gelelim araca el vurdurmadan bunu deneme şansımız olsa güzel olurdu. Yapılmış bir arabayı deneyerek.
Kesinlikle katılıyorum kendisi işinin ehli ve bir o kadarda mütevazi sıkıntı yaşıcagımı sanmıyorum..
Gökalp link' Alıntı:
yapıştırrrrr  kızgınkırbac
Hahaha gökalp 95 le duman ediyordum 120 likle ne yaparım bilmem :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

özer ben hala şu araca olacak muhtemel zararlar konusunda takıntılıyım.